Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Qasem'in Corona Günlüğü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeşil sarık

FK Yazar
Mütefekkir
Duha
Hobim
Okumak
İsim
Murat
Meslek
Talebe
Memleket
Konya
Geçmiş olsun Murat ,Günahlara kefaret olur insallah bu imtihanlar ,Bizlerde medrese olarak yakalandik Elhamdulillah iyiyiz.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Geçmiş olsun Murat ,Günahlara kefaret olur insallah bu imtihanlar ,Bizlerde medrese olarak yakalandik Elhamdulillah iyiyiz.
Hamdolsun bende iyi atlattım. Rabbim Günahlarımıza kefaret kılsın. Şükür çok geçmiş olsun... :)

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Corona Günlüğüm 7. Gün

02 Kasım Pazartesi

Yine standart bir gün, aynı manzara aynı oda aynı hayat. İyiyim, sadece hareketsizliğin ve aynı odada debinip durmanın verdiği psikoloji var. Oda sanırım iştahımı etkiledi bişey yemek istemiyorum. Ama zorlasa olsa yiyorum.
Ateşim yok, amuzlarım dışında ağrıyan bölge yok oda hafif, varsada ben his etmiyorum. Bulantı var bugün. Kilo alacam derken kilo verdim baya. Çok iyi beslen meme rağmen hızlı bir kilo düşüşü yaşadım. Anlamadığım bir şekilde uyku sürem uzadı baya baya uyumak istiyorum...

Kitap okumaktan içim dışım kitap oldu. Film izledim. The 100 ü bitirdim, kötü bir sezon yapmışlardı. Ondanda kurtuldum. İnsanların atlattıklarına sosyal medyada bakıyorum da şükğr çok rahat atlamışım. İl Sağlık müdürlüğü aradı bugün. En tehlikeli dönemşndesinşz dikkat edin iki. Gün daha dişinizi sıkın tamamen geçecek dedi.
Tat alma semptomunuz gidecek dedi bir süre, gün içinde yaşadım onu doğru söylemiş. Ama kısa süreliydi bir kaç saat. Kalp çarpıntısı ve nefes alma zorluğu yaşarsanız hemen ambulans arayın dedi. Hala bir sıkıntı yok. Gece migren ayağım tuttu galiba baya bir kustum.

Herşey iyi düşünce dünyama başbaşa kaldım bugün yine. Kendimi, hayatımı sorguladım. Bundan sonra ne olacak diye düşündüm durdum. Ekonomik olarak kötü bir süreçten geçiyorum herkes gibi..
Hayırlısı bakalım.

Gün aydı hoşgeldin Karantina ın 8. Günü...

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Qasem ve dört duvar sanırım hayatının en büyük semptomu bu olsa gerek üstad fakat biraz daha sabır inş yemekte kendini zorlamalısın en azından sıvı gıdalarda vitamine ağırlık vermelisin Allahım yardımcısı ol ...

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Çok çok geçmiş olsun yeni gördüm,acil şifalar dilerim.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Çıt kırıldım biri olsan ilgili alakalı olurdum bu sürecindede sen güçlü adamsın :D ondan şeyapmıyom :p geçti geçti geçmiş olsun

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Corona Günlüğüm 8. Gün

03 Kasım Salı

Durumum çok iyi gidiyordu. Bir sıkıntı yoktu. Dünden bu yana baş ağrım var. Ancak takat bulup yazabildim. Gecenin bir kısmını hastanede solunum cihazıyla geçirdim.
Baş ağrım çok, takatim yok...
Yazmaya halim yok...
Aşırı kilo verdiğimi farkettim. Yaklaşık 12 kg kaybetmişim.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Senin adına sevinmiştik çok iyiydin aff Allahım sen darda olan şifa bekleyen kuluna ve kullarına şifan ile muamele eyle :(

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Allah'ım acil şifalar versin abi dualarımız seninle. Güçlü adamsın inşallah bunu da atlatacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar