Platformumuza Hoşgeldiniz. Özgürlüğün tadını çıkarın.

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• “Hz. Peygamber, inanç ve prensiplerine ters düşen hareketleri yapan gençlere bile kaba davranmamış, onları utandıracak tarzda tenkit etmemiş, hatalarını uygun biçimde ifade etmiştir.” Prof. Seyfullah Kara [ ... ]
q1gX27

Forum Oyunu Telefon Kilit Ekranı ve Bilgisayar Masaüstü Ekran Fotoğraflarınız

Forum piyasasına 2005-2006 da girdiğimizde bunun ödüllü yarışmasını yapar ankete sunar birinciye kargoyla kitap gönderirdik.
Yönetim ne der o işi ben bilmem ama değiştikçe telefon kilit ekranınızı ve bilgisayar masaüstünüzü paylaşarak ortaya güzel bir oyun çıkabilir diye düşündüm :gulucuk:
O zaman iyi oyunlar :sck:

@Charismax @Mirella @Qasem @NoktA @EfuL!m @Dolunay @Destinys. @ZiLaN @Zoe @Pejmürde @Mizgin @Mumbardolması @Classiic @CcC_YALNIZKURT_CcC @Neoma @Neo @Cnkrt @kervan @Gülce @interceptor @SaHra @Zeynep @Hatra @TomrisHatun

ve

İsmini(nick) hatırlayamadığım herkes :gl5:

Kalpin

FORUMKALEMİ
qk4CCf
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
bende pek değiştirmem.
hatta huyumdur uygulama verilerini bile sonlandırırım .. misal kullandığım bir resim varsa silerim hemen telefonum herzaman boş olmalı benim. ?
burası için belki koyar çeker atar geri silerim :haha: misal bu ekranı atayım boş geçmiyim

Screenshot_2020-06-18-14-14-58.png

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)