Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Muhabbet Hatra ile Muhabbet

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@Hatra, eee annesine kardeşlerine kavuşacak ya seni napsın :)
İnsan bazen çok mutlu olunca hafıza gidiyor, herşeyi unutuyor, anın rehavetine kapılıyor, rüzgara bırakıveriyor kendini :)

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Ben Bafradayım :D gelin iki gezelim :D kuş cennetine gidek

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@Hatra, senin sorduğun saatlerde ben Vivo da cirit atıyordum, H&M ye nasıl elbiseler gelmiş bilemezsin :) Çok tatlı ve açık renkler bu sezon sanırım biraz daha beyaz ağırlıklı çalışıyorlar. Bence beyaz bana çok yakışır :)

@Zoe geç orayı yeşil pasaportunu çıkar şu gencoyu da al gel ben sizi Kont Drakulanın şatosuna götüreyim 2 gün kamp kurarız yamaca :)

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Aynen benim o pasaportu çıkarmam lazım:D nefes almaya vaktim yok bu nedir ben anlamış değilim
Hatta hocamın işine akıl sır ermez :D

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@Zoe, ne akıl sır ermiyor hanfendi evde takılıyor :)
Ya uyuyordur, yada film izliyordur :) Aha sor :)
Arasana :)

Hatra

FK Yazar
FK Üyesi
En başından beri sonuç ne olursa olsun ülkemiz için hayırlısı olsun diyorum. Bu yüzden sosyal medyadan ve siyasi muhabbetlerden bu süreçte hep uzak kaldım; çünkü boş ve manipülasyon doluydu ve hala öyle. Bu akışa kapılsaydım öfke, korku ve stres benim için de işten değildi. Doğal olarak ben de uzak kalmayı tercih ettim ki görüyorum, en iyisini etmişim. Seçim öncesi Hamza hocanın programına katılmak da çok iyi geldi diyebilirim. “İrademiz sistemin üzerindedir.” dedikten sonra hafiflediğimi hissettim. Biz hiçbir sistemin, ideolojinin, eklektik yapının kafesleyebileceği bir yapıda olamayız, buna izin veremeyiz. Biz, adil şahitlerden olmak ve bu bilinçle yaşamak mecburiyetindeyiz.Daha önce neyle mücadele ettiysek şimdi de ediyoruz bundan sonra da edeceğiz… Sonuç olarak kararımı verip oyumu kullandım ama benim gibi düşünmüyorlar diye insanlara carlamadım. Sosyal medyada öfke kusmadım. Kimseyi hakir, cahil görmedim. Haddimi aşmadım. Sol cenah diyebileceğim güruhun kendimi bildim bileli kullandığı o çatallı üslubunu benimsemedim, hatta bundan kati surette iğrendim. Zira birilerinin demokrasi dediği şey aslında bunu, yani saygıyı gerektirir. Ancak birçok şey gibi “demokrasi” de ağız kalabalığından başka bir şey değil işte…

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@Hatra, ben biraz güler eğlenir muhabbet ederiz dedim de se ciddi ciddi analiz yapmışsın :)

De hele kime gülek :)

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Ortamlar o kadar gergin ki ciddi konuşmayan ben kravat takıyorum:D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar