Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Arşiv FK Ekleme ve Değişimler

eline sağlık kardeşim, mp3 güzel oldu da ya ben bişeyi çok merak ediyorum. normal userlerin rankları niçin soluk ve kapkara. evlatlık gibi. haricindekiler rengarenk, hareketli ve şatafatlı ne güzel. biz de renkli rank isteriz :s8:

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
eline sağlık kardeşim, mp3 güzel oldu da ya ben bişeyi çok merak ediyorum. normal userlerin rankları niçin soluk ve kapkara. evlatlık gibi. haricindekiler rengarenk, hareketli ve şatafatlı ne güzel. biz de renkli rank isteriz :s8:
bak orda @Destina ya haksızlık ediyon hacı şimdi :D çok çalışın renklenin diye soluk :p
bundan önce 2 rank vardı paylaşımları mevcut diye biliyorum bir araştırırsan destinanın paylaşmıştı duyurular yerinde galiba ilki çok güzeldi bir ikincisi oldu buda sonuncusu oldu.. benzeri olmaması adına yapılmış birşeydi ama bu benim işim değil rankı @Destina yapıyor .. uygunlugunuda @Qasem zaten onaylıyor . yani bunu istek olarak belirtirsen üyelere özel bişi yapıla bilir diye düşünüyorum.. Grafiker sitenin grafikeri he . istek olursa avatar imza iste çekinme . süs diye yok o yetki :D

Anladim hacı abi de neyse yormayalim hanim yengemizi. Kontrolsüz rank rank değildir zaten . Basit bir user kalalim en güzeli haha

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
yok şimdi sen dedin onu birkere o onu degiştirir bakar bişilere :D gelsinde hele

Destina

FK Üyesi
Web sitesi
forumderyasi.com
Burç
Kova
DisPVx
Takım
lIr3ry

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Sitemizin Resim ek Butonu tekrardan aktif edilmiştir.. eski scrit'te sitesinde sorun var sanırım.. kullanın . sonrasında en iyisini uygun görene kadar koyarız.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Resim yükleme butonu sorunu düzeltilmiştir.. kullanımlarınıza devam edebilirsiniz.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Forumunuzda e-posta onayı aktif edilmiştir..
Arkadaşlarınızı davet ettiğinizde kullandıkları kendi e-postalarını girmekte yarar var.. çünkü üye kayıt olduktan sonra üyeliğini aktif etmeden forumdan faydalanamıyacaktır.. kendi üyeliğini kendisi e - postasından aktif etmek zorundadır..
Fake hesapların önüne geçmek için alınan bir tedbir kararıdır..
ve ilerleyen dönemlerde yasal bir sorunumuz oldugunda ıspat gerekçesiyle devlet kanalları ile bilgi istenildiğinde paylaşımını sağlamak bizim görevimizdir .

Ayriyetten bot veya kötü amaçlı kişilerin tespiti içinde bize fayda sağlamaktadır.

Forumkalemi

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Forum kuralları hakkında'da küçük bir duyuru yapmak istiyorum..
Genel kurallar altında bazı kategorilerde özel kurallar vardır ekleme kuralları.
Misal olarak
Fk sözlük düşünce plarform'u gibi yerlerde alıntı etiket vb şeyler yasak olmasına rağmen kullanılıyor.. çoğu zaman görmezlikten geliyoruz ve o hatayı bizde yapabiliyoruz.. belli bir kural oldugunda saçma dahi olsa ona uyulmak zorundadır kimsenin itiraz etme hakkı yoktur.
Lakin kural değişikliği ile ilgili sayın @Qasem 'me gidilebilir.. veyahutta konu talep açılıp falanca kuralın düzenlenmesi istene bilir..
Biz bu kuralları sağlıklık konu ve dağınıklık olmasın diye belirledik koyduk.. bir otorite kabul ettirme mantıgı değil..
Siz nasıl rahat edecekseniz şekillendirmemiz hep bu yöndedir. Kesinlikle dayatma gibi bir algı oluşmasın.. siz istersiniz biz imkan dahilinde size o zemini ayarlamaya çalışırız.. isteyin sadece mantıklı gelen herşey kabulümüzdür..

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Orjinal modern tema .. kullanıcılara açılmıştır..
Belki değişiklik istersiniz ara sıra oval takılmak için .. orjinalliği bozulmamış hali. Bozulmayacaktırda.. defaultta aynı şekilde.

İlk adları

V5
Modern
Oval tasarım

Sırf ilk klasikliği orjinalliği belki görmek isterseniz diye. Lütfen şu olsun bu olsun demeyin.

Başka başka tema arayışlarına girdim sayılır . Bul yükle editle şeklinde farklı farklı şeyler denerken yer yer açarım kullanıma :)

Büyük bir ihtimal ilerde sıfırdan tema yapımı olursa buda bir ilk olmuş olur.
Pek sıfırdan tema görmedim. Default editlemesi hep genelde.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar