Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

En Son Ne İzledin ?

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Vikings'i nihayet bitirdim. son yayınlanan 10-20 arası bölümlerle final yapan Vikings'in final bölümlerini izlemesekte olurmuş.çok gereksiz anlamsız ve boşa vakit kaybı olmuş.ilk üç sezon dışında gerisi pek izlenir değil.ilk üç sezonda Ragnar'ın yaşama dair hedefleri o dönem çağlarında normal ve kabul ediliebilirdi.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Snowpierceri izlemeye devam ediyorum.
Kştaba ağırlık verdim galiba ondan çok aksadı. Son 2 bölümdeyim :)

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
Fransızca dizi izlemediğimi fark edip dün La Mante ve The Forest dizilerini izledim. Cinayet bilinmezlik seviyorsanız tavsiye ederim. Her iki dizi de 6bölümlük kısa ama keyifli dizilerdi. İkisini de çok beğendim.

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Vikings'i nihayet bitirdim. son yayınlanan 10-20 arası bölümlerle final yapan Vikings'in final bölümlerini izlemesekte olurmuş.çok gereksiz anlamsız ve boşa vakit kaybı olmuş.ilk üç sezon dışında gerisi pek izlenir değil.ilk üç sezonda Ragnar'ın yaşama dair hedefleri o dönem çağlarında normal ve kabul ediliebilirdi.
Ragnersiz de vikingler ne bilim ya
Son sezondayım

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
John Wick Parabellum.

Aksiyon çok fazla,maşallah leblebi yer gibi adam öldürüyorlar.fena değildi.fakat bir kaç sahne çok amatörceydi bence.keanunun motor sahnelerinde ki dublör çok belli oluyordu ayrıca Halle Bary'nin sahneleri falan çok amatörce geldi bana.ama genel anlamda iyidi.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
The Haunting Bly Manor

ilk bölümü izledim,fena değildi.ama iki çocuk da evlerden uzak aman Allahım : ))) tam evlatlık verilecek çocuklar.ilk iki bölümde bir hareket yoktu ama sanırım sonlara doğru daha iyi olacak.kime sorduysam The Haunting Hill House2dan daha iyi olduğunu söyledi.

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
Dün akşam Snowpiercer dizisine başladım. Ve bugün ilk sezonu bitirdim. Açıkçası iyi ve kötü yorumları görerek başlamıştım. İyi yorumlar daha çoğunlukta idi. Ama beklediğim gibi olmadı. Evet birinci sezonu izledim ama sırf boşluktan izlemiş olabilirim. Yani çoğu sahne tahmin edilebilir ilerledi. Bir tek sonunu öyle beklemiyordum. Ki o da devam sezonu geleceği içindi bence.
İzlenebilir bir dizi mi? Evet. Ama kesinlikle izlenmeli mi? Bence hayır.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Dün akşam Snowpiercer dizisine başladım. Ve bugün ilk sezonu bitirdim. Açıkçası iyi ve kötü yorumları görerek başlamıştım. İyi yorumlar daha çoğunlukta idi. Ama beklediğim gibi olmadı. Evet birinci sezonu izledim ama sırf boşluktan izlemiş olabilirim. Yani çoğu sahne tahmin edilebilir ilerledi. Bir tek sonunu öyle beklemiyordum. Ki o da devam sezonu geleceği içindi bence.
İzlenebilir bir dizi mi? Evet. Ama kesinlikle izlenmeli mi? Bence hayır.

önce filmi izlediniz mi acaba ? film ile dizi bir iki farklılık gösteriyor çünkü.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
The Haunting Bly Manor

ilk bölümü izledim,fena değildi.ama iki çocuk da evlerden uzak aman Allahım : ))) tam evlatlık verilecek çocuklar.ilk iki bölümde bir hareket yoktu ama sanırım sonlara doğru daha iyi olacak.kime sorduysam The Haunting Hill House2dan daha iyi olduğunu söyledi.

Bitirdim..

The haunting hill house bence daha iyidi.gerilim ve korku düzeyi daha yüksekti.evin korkutucu atmosferi daha geriyordu. the haunting bly manor ise bence daha duygusal dramatik bir aşk hikayesine daha çok bağlanıyor finaliyle.biraz sıkıldım.

10/6

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar