Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

FK Sözlük Ben karımı asla çalıştırmam diyen erkek

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi
Şahsen Bayanların özellikle öğrenime bağlı olarak verdikleri emek itibariyle özellikle kamuda çalışmasını makul karşılarken özel sektör için çok zorlayıcı ekonomik koşullar dışında çalışmalarının oldum olası karşısında olduk

Son düzenleme:

aguman

FK Yorumcu
Diyenler zamanın zorluğuna yenik düşebiliyor..

Asla kelimesi çoık tehlikeli bir söz hayat imtihanının ne getireceği belli olmaz..

Hanımların çalışmasına öcü gibi değerlendirmek büyük cehalet..

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi
@aguman, daha önceki yorumlarınız itibariyle saygımızı kazanmış olduğunuzu söylerek herhangi bir şekilde şahsınıza muhalif algılanmaması adına
Belki Direk bizi kastetmemiş olsanızda bakış açımız cahil dediğiniz öcü gibi bakan kitleye yakın
Özel sektörün bir çok faklı kolunda bayan erkek personelin birarada çalışmasından kaynaklı o kadar irrite edici gözlemlerimiz olduki burada bayan üyelerin olması münasebetiyle detaya girmeden ve yorumu çokta uzun tutmamak adına görüşümüzü belirtip çıktık
Hemcinslerimizin karşıdaki bayanın günaydın kelimesine dahi çok farklı anlamlar yüklediğini biliyoruz
Biz kırk lişiyiz birbirimizi biliriz
sözüm size değil iş ortamında bacım ablam dediğine özünde niyeti farklı olan hemcinslerime

aguman

FK Yorumcu
@Olmayabilir, Estağfirullah yorumuna yürekten katılıyorum kardeşim benim..

Çok ortamlarda bulundum .

Senim dediğin gibi bir çok yorumu bayan üyelere saygımızdan sansürlemek zorunda kalıyoruz..

Değindin nokta çok acı ve kanayan bir yara..

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Çalışıp çalışmayacaklarına kadınlar karar verebilir.
Sizinle evlenme kararı alabilen bir kadın elbetteki çalışıp çalışmaması gerektiği kararınıda kendi başına olabilecek niteliktedir.
Yanlış karar alır, kendi başına karar veremez ve saire düşüncede olan bir erkek bilsin ki kendisiyle aldığı evlenme kararıda çok yanlış.

Nezaman kadının özgür iradesi olduğunu anlayacağız. Kadının özgür iradesini kabul ettiğimiz gün aile kavramının ortak olduğunu ve kararların ortak alındığını ozaman yürürlüğe koyabiliriz. Yani sizde çalışma kararınızı yada nerede çalışacağımız ilgili kararı hanımıyla istişare etmek ve onayını almak zorundasınız. Kadın ikinci sınıf bir varlık değil aksine Evin eğitmeni, direktörü, direğidir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar