Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Eğlence Aralık Ayı Enleri / 2021

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@Sakil, enlerin için iki cihanda razı olsun inş değerli muhterem kardeşim benim :)
@Qasem Üstad yasalarına bende gıcığım alıntı konusunda aslında bir çok konuda olmasam da gıcık olmak istiyorum yanındayım yanımızdayım :D

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
FK en özgün paylaşımlar yapan Üyesi : @AsyA
Teşekkür ederim interceptor o senin özgünlüğünfkgul13
FK en beğendiğiniz Nicki : @Qasem @İsrâ @✿£fuL!m✿ @AsyA @Meva @Dil-figar @Dolunay @Eylül fkgul13
FK en özgün paylaşımlar yapan Üyesi : @Qasem @SiyahSancaktaR @AsyA fkgul13
FK en çok dikkatinizi çeken üyesi : @Qasem @SiyahSancaktaR @Meva @interceptor @AsyA
FK daha çok görmek istediğiniz üyesi : @Qasem @SiyahSancaktaR @AsyA @Meva @Dil-figar @interceptor @✿£fuL!m✿ @Dolunay fkgul13
FK en iyi Avatar ve imzalı Üyesi : @Qasem @SiyahSancaktaR @AsyA fkgul13
Gönlü geniş can bacım teşekkür ederim Birindarfatma fkpapatya10

FK en beğendiğiniz Nicki : @AsyA A ların büyük olması ayrı bir hava bir şaheserlik vermiş
FK en aktif üyesi : @Dil-figar @Meva @AsyA ne zaman foruma girsem ki bu ara hiç fena değilim üçlü hep aktif :D
asya AsyA bencede A' lar büyük olunca çok havalı oldu fkevet1fkkalp4
Evet forumu biraz fazla kaçırıyorum :D Sayın yönetim Sakil'in aşagıdaki yazısı her foruma girdiğimde otomatik ekrana gelsin. Bende hemen geri çıkayım fkhayir10

Harekete geç zira uyumak için önünde bir sonsuzluk var. En pahalı hediyelerden üstün bir hediyen var önünde zaman. Dün değil yarın değil bugün. Ne yapmak istiyorsan yap her zaman vasat olduğunuzu düşünecek birileri olacak. Bunun soruna ne faydası var? Yazmayı seviyorsan ya da şarkı söylemeyi.. Bunları severek yapıyorsan iyi olup olmamanın ne önemi var. Yitirdiğiniz hiçbir anı geri getiremezsiniz. Sizin hayatınızı başkasının yönetmesine izin vermeyin. Evet kolay değil zaten kimse basit demedi. Var olduğunuzu hissetmek istiyorsanız. Zora göğüs gerin.

Uçurumdan atlamanız gerekiyorsa atlayın yoksa hayatınız boyunca uçurumun kenarında kalırsınız.

Hayatınızın sizin olması temennisiyle, sizi seven ihtiyar cadı ♀♀♀

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
@interceptor, @✿£fuL!m✿, ellerinize sağlık harikasınız. Teşekkür ediyoruz :)
Enlerde tek nick yazılması projemi ben söylemeden siz anlamışsınız. Tebrik ediyorum :)
valla ben genel olarak herhangi birşey çok kalabalık yada karışıksa okumam,bakmam bile.etkiletlenmediğim sürece ki onu bile okumayabilirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar