Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Eğlence Aralık Ayı Enleri / 2021

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
FK Üye Enleri :

FK en beğendiğiniz Nicki : @Lúthien benimle aynı fikirde olanlarda var biliyorum fkgul16
FK en faydalı paylaşımlar yapan Üyesi : @Meva gündemi forumdan takip ediyorum sağolsun fkgul17
FK en iyi projeler üreten üyesi: @Dil-figar imzasının olduğu nice projeler görmek dileğiyle fkbuket0
FK en iyi yorumlarına sahip Üyesi : @Dolunay takip edin, ne demek istediğimi anlarsınız fkpapatya10
FK en çok faydalandığınız Üyesi : @Qasem tek geçeriz fklale
FK en özgün paylaşımlar yapan Üyesi : @Sakil özellikle yazılarını takip etmenizi öneririm harika fkcicek4
FK en çok dikkatinizi çeken üyesi : @everekli38 forumumuz için daha çok vakti olması dileğiyle fkgul13
FK en az dikkatinizi çeken üyesi: @Kenshi hocam çünkü yok göreniniz var mı fkbilmem1fkgul2
FK en iyi çıkış yapan üyesi: @kervan fkgul2 Aynı performansı @lacivert ten de bekleriz :) fkgul2
FK en sonradan forumumuzu bulan üyesi: @Suskun Yürek yolumuzu kaybetmemesi dileğiyle fkgul2fkcay0
FK sizi en çok güldüren Üyesi : @SiyahSancaktaR ne yapayım gülüyorum fklale
FK nın en iyi ikilisi: @ZiLaN can ve matmazel @✿£fuL!m✿ fkkalp4fkkalp4
FK en aktif üyesi : @interceptor cevap dilek içerir fkkahve6
FK en popüler üyesi : @ZARiP uzun bir süre daha devam edecek gibi fklale
FK daha çok görmek istediğiniz üyesi : @Hatra hocam @DeRiN @Zeynep hocam @Kolonya @Aybüke fkgül16
FK en çok özlediğiniz üyesi : @Yaren fkcicek4
FK en çok okuyan / kültürlü Üyesi : @asminya fkgul17
FK en iyi Avatar ve imzalı Üyesi : @Birindarfatma fkbuket0

FK Forum Enleri :

FK en beğendiğiniz Bölüm : Hepsi :D
FK en faydalandığınız Bölüm : Hepsi :D
FK Gereksiz gördüğünüz katagori : ...
FK en çok ilginizi çeken konusu: Neler gördü bu ihtiyâr cadı (!) fkbuket1
FK ne olursa forum daha iyi olur dediğiniz ne var? :
FK şikayetçi olduğunuz herhangi bir şey: @İsrâ fkgul2fkcay0 @Eymen fkgul2fkcay0 @Eylül fkgul2fkcay0 varlıklarıyla ve yorumlarıyla daha çok aktif olsunlar :D

Dipnot: @Dolunay enlerdeki ayrıntıyı farkedecek misin bakalım :D

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@AsyA, uzun zaman sonra enlerde geveze rolümun daha güzellestirilmis hali ile beni mesut ettin değerli muhterem dile benden ne dilersen:D
Rabbim iki cihanda razı olsun inş :)

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Güzel yürekli datlu dilli @AsyA teşekkürederim canımm :) fklove3

everekli38

FK Üyesi
"Devlet-i Aliyye-i Osmaniye"
Burç
Aslan
İsim
Ahmet
Meslek
Paramedik (112 & UMKE)
Memleket
Kayseri
O8yPI5

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
FK Üye Enleri :

FK en beğendiğiniz Nicki :
@BaRoN istisnasız mükemmel, şekil yapmış adam :)
FK en faydalı paylaşımlar yapan Üyesi : @AsyA Bilgi içerikli konusu çok çok fazla
FK en iyi yorumlarına sahip Üyesi : Bu konuda bu ay herkes sınıfta kaldı, bu yoğum gündeme rağmen kimse olaylar üzerine çok kafa yormadı gelişi güzel yorumlar serptirildi, @ZARiP bir kaç noktaya değindi ama oda çok fazla üzerine durmadı. @ZiLaN dan beklediğim sistem eleştirisi gelmedi. @lacivert ve @asminya gündeme dair çok iyi şeyler ortaya koyabilirdi ama suskundular, @Efulim, @SiyahSancaktaR ve @Meva çok sitemkardı ama ben analiz istiyorum, sitem yetmez.@isra ucundan dokundu ama devamı gelmedi. @Dil-figar ve @Sakil gündemden kopuk doğal hayatım seyri içinde bizi takiple yetindi. @Yaren yoktu ondanda iyi eleştiriler gelebilirdi. @Dolunaydan sistem eleştirisi alabilirdi ama olmadı. @Hatra yoğunluğunda çok gelemedi yoksa mükemmel ve kaliteli bir tartışma ortamı oluşurdu. @kervan ve @Suskun Yürek sanırım bizi tanımy çalışıyor, gündeme çok katkı alamadık, yorum biraz zayıf kaldı. @Birindarfatma kendi halinde kalmayı tercih ederek günü birlik siyasete hiç girmedi. @everekli38 aramızda çok olamadı ama aşı konusuna yaklaşımından anladığım kadarıyla mükemmel yorumlarla aramızda olacak. @Kenshi ve @Eymen çok sessizdiler. Diyanet üzerine açılan bir iki konuda aslında uzun uzun ikisiylede konuşabilirdik ama çok fazla üzerinde durmadılar. Aklımdakaşanlar bunlar :) Herkese değinim ama kimseyi en iyi yorum yapan seçmedim. Oturun tüm sınıfa sıfır :)
FK en çok faydalandığınız Üyesi : @ZARiP in konularına göre iş yerindeki peyzajlama, çevre düzenleme ve ağaçlandırmayı uzun vadeli tahminlerini takip ederek yaptım. Eğer Zarip olmasaydı ben ağaçlandırma yapacaktım ve hepsi donucak yazık olacaktı. Geçen seneki hatayı tekraralamadım. Zarip hocam teşekkür ederim. Eğer bu ay Sırbistanda gitmezsem, şubat sonu gibi inşaat işlerine başlayacam gibi, ozaman daha çok faydalanacağım
FK en özgün paylaşımlar yapan Üyesi : @Lúthien mükemmelsin bacım. Yeni banner ellerinden öper :)
FK en çok dikkatinizi çeken üyesi : @Dil-figar iş disiplini mükemmeldi gözden kaçmadı.
FK sizi en çok güldüren Üyesi : @Meva bu :)
FK en aktif üyesi : @Birindarfatma zaten aktifliği ona ayın üyesi rankı kazandırdı.
FK en popüler üyesi : @SiyahSancaktaR :)
FK daha çok görmek istediğiniz üyesi : @Yaren @lacivert @Hatra @asminya
FK en çok özlediğiniz üyesi : @lacivert
FK en çok okuyan / kültürlü Üyesi : @Dolunay kitap okumayı azalttın. @AsyA sende öyle.
FK en iyi Avatar ve imzalı Üyesi : @Eful!m / Herkes haddini bilecek

FK Forum Enleri :

FK en beğendiğiniz Bölüm : Düşünce platformu
FK en faydalandığınız Bölüm : Düşünce Platformu :)
FK Gereksiz gördüğünüz katagori : XenForo destek :)
FK en çok ilginizi çeken konusu: Cümpletion :) Seviyom bu konuyu ya :)
FK ne olursa forum daha iyi olur dediğiniz ne var? : Daha özgün ve üzerine kafa yorulmuş yorumlar ve özgün yazılar olursa mükemmel olur.
FK şikayetçi olduğunuz herhangi bir şey: Konuların konudan bağımsız sohbete dönüştürülmesi. Konu çerçevesinde sohbet muhabbet olur ama konudan bağımsız başka mecralara kayınca konu üzerine yazmak istemiyorum genelde.
Birde çok alıntı yapılıyor. Ben alıntı yapılan mesajları okumuyorum :)

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@Qasem, Üstad bu nasıl bir en şekliydi hayran kaldım gerçekten çok güzel hazırlarmışsin tebrik ederim :)
Klişe ve kaçamak gorunsede hakikat benden yorumcu olmaz beklediğin tarzda aciz günahkar cahil halim aşikar ayrıca ruh halini de ortaya koyarsak sınıfta zaten kaldım :)
Konularda alaksız sohbete çeviren benim üzgünüm bu Konu da istemesem de ipin ucunu kaçıyorum sonra üzülüyorum ama is isten geçmiş oluyor haklısın :) dikkat ederiz inş :)
Alıntı ya gelince bunun mantığını anlamıyorum çok takılmaya gerek olmadığını dusunurken
@✿£fuL!m✿, değerli muhterem sağolsun kafama vura vura öğretti zamanın da uydum :)
Yinede mantık göremiyorum illa muahalalet olacağımdan değil hani sana muhalefet şeref ve çok zevkli :)
Enlerin için varolasın değerli Üstadım :)

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Gündeme dair hepimiz sitemkârız zira yapabileceğimiz yaşadığımız gündem oluşturan sorunlarımızı dile getirmek ki nitekim analizci değiliz güncel siyasi durumları genel durum itibariyle yorumlayınca ister istemez ortaya sitemvari tavır çıkıyor bunu vurgulamak istedim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar