Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Dizi Analiz A Discovery of Witches

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
indir (1).jpg
A Discovery of Witches 3sezondan oluşan uzun bir dizi olarak dursa da bölümlerin azlığı ile mini dizi kategorisine girebilir. Cadılar, vampirler, doğaüstü şeyleri sevenler için önerebileceğim güzel bir dizi.
Özellikle ilk sezonunu büyük bir keyifle izlediğim ikinci sezonunda da aynı performansı beklediğim diziler arasındaydı. İkinci sezonu her ne kadar ilk sezonu kadar başarılı olmasa da ikinci sezonu da yorulmadan izledim diyebilirim. Şimdi ise gelen 3.sezonu izlemeye gidicem. Ama 3e başlamadan önce bu başlığı açmak istedim.

İlk sezonda Diana ve Matthew'un karakter uyumlarını severek izledim. Bir büyücü ve bir vampir... Yıllardır aranan bir kitap. Ve o kitabın Diana sayesinde ortaya çıkarılabilir olması ilgimi çekmişti fantastik şeyleri seven biri olarak. Aynı zamanda dizi de Alex Kingston'un yer alması da izlemem için artı bir sebepti. (Kendisi Doctor Who'da sevdiğim River karakterini canlandırıyor dafkhaha8) Zaten diziyi Alex aracılığı ile buldum ve konusu da ilgimi çekince direkt başladım diyebilirim.
Uzun lafın kısası fantastik severler için şu anlık önerebileceğim bir dizi.

indir.jpg Buraya afişi de bırakayım da başrolleri de görün.fkhaha8

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
İki cadı avcısı vardı biri kız ve biri erkek. Filmin adını tam hatırlayamadım. Bir şeker eve girmeleriyle başlamıştı herşey. Sonra cadı onları öldürmek isterken cadıyı fırında yakıp ordan kurtulmuş ve cadı avcısı olmuşlardı.

Dizi bu skalanın uzun bir versiyonu oldukça kaliteli. Bende ilk sezonu izlemiştim. 2. Sezona müsait olunca devam edeceğim diye not almıştım. Oldukça kaliteli.
Aynı zamanda Netflliks dizi kitaplarına konu olan bir dizi. A101 de ara ara satılır fiyatı 5.90 rafınızda bulunsun okursunuz.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
İki cadı avcısı vardı biri kız ve biri erkek. Filmin adını tam hatırlayamadım. Bir şeker eve girmeleriyle başlamıştı herşey. Sonra cadı onları öldürmek isterken cadıyı fırında yakıp ordan kurtulmuş ve cadı avcısı olmuşlardı.

Dizi bu skalanın uzun bir versiyonu oldukça kaliteli. Bende ilk sezonu izlemiştim. 2. Sezona müsait olunca devam edeceğim diye not almıştım. Oldukça kaliteli.
Aynı zamanda Netflliks dizi kitaplarına konu olan bir dizi. A101 de ara ara satılır fiyatı 5.90 rafınızda bulunsun okursunuz.
Hansel ve Gratel

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
O kadar da mini dizi değil.mini dizler genelde 5-6 bölüm olur bu baya baya üç sezonluk dizi. birinci sezon 8 ikinci sezon 10 üçüncü sezon 7 bölüm.ama Hansel Gratel mantığındaysa iyi olabilir.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
@interceptor, evet Hansel ve Gratel. Mükemmeldi sevmiştim o filmi de. :)
20385397.jpg

bahsettiğin bu ise bu filmi bende çok severim,gerçekten iyidir,devamı da yapılabilirdi.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
@interceptor şu sıralar uzun diziler izlediğim için bu dizi 3sezonluk mini dizi gibi geliyor. Dediğin gibi sezonların bölüm sayısı çok az. Bir gün de bitiveriyor bir sezonufkhaha8
ben dizi izleyemiyorum beni uzun olunca sıkıyor, Carnival Row izledim en son oda fantastik ve güzeldi ama devamı konusunda bilgim yok,ilk sezon izlediğim bir kaç dizi var ama devamını beklemek beni sıkıyor o sebeble her dizi bana uzun geliyor :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar