Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Dizi Analiz The Last Kindom/ Dizi Analizi!

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Danların güç gösterisi neyse ki sezon sonunda wessex'in zaferiyle alt edilmis oldu..
Uhtred'in kraliçesine vedası oğlunun mezarını eliyle kzıp cıkarma sahnesi kötüydü fakat kraliçenin ölümü şaşirtti beni sadece 2 bölümlükmüş Uhtred'e hatun dayanmıyor bakalım 2.sezon da beni hangi süprizler bekliyor olacak ..
Ugrayacagım ...

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Efulim bende aynısını söylemiştim sezon sonunda bunada hatun dayanmıyor :)

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Hemde hatunlar arasında kaşı gözü düzgün bir taneydi rahmetlik ...
Neyse ohoo uhtred bu ilk cıktıgı seferde bulur birini ki buda süpris olmaz ..
Kral Alfred de bir delikanlı oldu son bölm oda uhtred'in sayesindi pısırıklıktan az sıyrıldı gibi ..

☾☆ ALPEREN ☆☽

Yeni Üye
~Reislerde Sever~
Burç
Koç
Meslek
Meb'te Muallim..
Keşke aile için uygun olmayan sahnelerininde oldugunu söyleseydiniz..:mad:

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Keşke aile için uygun olmayan sahnelerininde oldugunu söyleseydiniz..:mad:
Netfilx bu konuda sol üst köşede içerik etiketlerini yayımlar keşke oradan takip etseydin bunu ayrı belirtilmemize gerek yok..
1 senedir netfilx kullanıyorum evde olanların herbirinin ayrı kanalı var mesela sahra sultanın kanalı çocuk kanalı o kendi kanalından seyreder ..
Kötü tecrübe olmuş böylece seçeneklere dikkat edeceğini düşünüyorum..

☾☆ ALPEREN ☆☽

Yeni Üye
~Reislerde Sever~
Burç
Koç
Meslek
Meb'te Muallim..
Netfilx bu konuda sol üst köşede içerik etiketlerini yayımlar keşke oradan takip etseydin bunu ayrı belirtilmemize gerek yok..
1 senedir netfilx kullanıyorum evde olanların herbirinin ayrı kanalı var mesela sahra sultanın kanalı çocuk kanalı o kendi kanalından seyreder ..
Kötü tecrübe olmuş böylece seçeneklere dikkat edeceğini düşünüyorum..
1)Böyle bir foruma müstehcen içerikleri olan bir diziyi tanıtmaları yakışmadı .2) Herkesin netflixi yok. 3)Bi erkek olarak ben utandım o sahnelerden ,sizin gibi mizacım geniş değil. 4)Özür dilemek yerine yanlışı savunmanız ayrı bi konu.5) Üyeliğimi silebilirsiniz,sizin gibi düşünenlerle aynı ortamda bulunmak bizim prensibimize ters.Saygılar

Son düzenleme:

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Ayrıca izlemek istemediginiz sahneleri atlatma özelliği de var bunun geniş mizaçla alakası yok izlemek istemeyen atlatır rahatsız olmayan izleyebilir ..
Netfilx kaliteli dizi izletiyor diye tercih ediyorum bu benim tercihim siz tercih etmezsiniz bu sebbeple özür dileyecek birşey göremiyorum ..
Saygılar ..

☾☆ ALPEREN ☆☽

Yeni Üye
~Reislerde Sever~
Burç
Koç
Meslek
Meb'te Muallim..
Ayrıca izlemek istemediginiz sahneleri atlatma özelliği de var bunun geniş mizaçla alakası yok izlemek istemeyen atlatır rahatsız olmayan izleyebilir ..
Netfilx kaliteli dizi izletiyor diye tercih ediyorum bu benim tercihim siz tercih etmezsiniz bu sebbeple özür dileyecek birşey göremiyorum ..
Saygılar ..
Hanım efendi ben mi anlatamıyorum siz mi inatla yanlışı savunuyorsunuz, burda forumda ki insanlar sizin koydugunuz diziyi benim gibi netfilxi olmayanlar size güvenip netten izlediğinde ne uyarı var ne de +18 olduğuna dair bir işaret.Bi dahaki dizilerinizde +18 oldugunu bilmeden izleyen olmasın.TEKRAR DİYORUM HERKESİN NETFİLİXİ YOK..ANLATABİLDİM Mİ ? Zaten uyarıyı koysaydınız Bir Alperen olarak zaten izlemezdim.Anlatmaya çalıştığım tam da bu.Yoksa sizin ne izlediğinizle ilgilenmiyoruz.

Son düzenleme:

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
sizin gibi mizacım geniş değil.
o kadar haklılıgınızı bu kelime gölgeledi :)
benim burda eşim var . ve siz muhtehcen diyorsunuz film sunumunu biz yapar gibi . bu sözünüzde bana mühtehcen geldi şimdi.
Dikkat ederseniz burda izleyenler izlenimlerini paylaşıyor. bu konu direk film tanıtım üzerine değil.. hem haklısınız hem haksız oldunuz şimdi. .
Yaşını başını almış insanlar neyin mühtehcen katagorisine girdiğini bilir.
siz bir özür bekliyorsunuz bende sizden bir özür bekliyorum mizacınız geniş kelimesine karşı lütfen..
karşılıklı bu konuyu kapatalım isterseniz.
gerek yok bunlara

☾☆ ALPEREN ☆☽

Yeni Üye
~Reislerde Sever~
Burç
Koç
Meslek
Meb'te Muallim..
o kadar haklılıgınızı bu kelime gölgeledi :)
benim burda eşim var . ve siz muhtehcen diyorsunuz film sunumunu biz yapar gibi . bu sözünüzde bana mühtehcen geldi şimdi.
Dikkat ederseniz burda izleyenler izlenimlerini paylaşıyor. bu konu direk film tanıtım üzerine değil.. hem haklısınız hem haksız oldunuz şimdi. .
Yaşını başını almış insanlar neyin mühtehcen katagorisine girdiğini bilir.
siz bir özür bekliyorsunuz bende sizden bir özür bekliyorum mizacınız geniş kelimesine karşı lütfen..
karşılıklı bu konuyu kapatalım isterseniz.
gerek yok bunlara
Benim sözüm size değildi kardeşim,yanlışı savunanlara idi.Özür dilerim sizi incittiysem.Hakkınızı helal edin

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Benim sözüm size değildi kardeşim,yanlışı savunanlara idi.Özür dilerim sizi incittiysem.Hakkınızı helal edin
ben kendi adıma sizden özür dilerim.. lakin konu başlıklarını ayırt edin lütfen Özgün adı altında kişisel bir konu bu.. direk tanıtım olsa tavsiye edilmiş olsa cidden çok çok haklısınız derdim.. yine haklısınız ama konunun kaynağı sizin tebkinizle alakasız oldu :) böyle durumlarda lütfen direk report edin konu sahibi uygun gördüğünde düzenlemesini yapar.
teşekkür ederim anlayışın için.

Destina

FK Üyesi
Web sitesi
forumderyasi.com
Burç
Kova
DisPVx
Takım
lIr3ry
Hiç izlemedim izlemeyide düşünmüyorum. Ama tabiki müstehcen sahneler var ise analiz dahi olsa bunun belirtilmesi gerekiyor. Yani ben hiç bilmediğim bir film ve ya diziyi eşim ve ya çocuklarımla güzelmiş diye açsam o sahneler çıktığında bende utanırım şahsen.. +18 olarak belirtirseniz daha iyi olur. En azından Aile ile izlemek isteyenler için.. Ona göre izler ve ya izlemez haberi olur diye düşünüyorum..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar