Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Konu Nick,Güzel Söz,Tag,İmzalık Sözler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Layana
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gözlerim yanıyor lakin bekliyorum. Neyi, kimi beklediğimi bilmeden. Ayakta duramayacak kadar yorgun olduğun halde beklediğin çok güzel bir şeyin olması gibi. Bekliyorum da biliyorum, saçmalıyorum. Ne isen, her kimsen. / Galata, böyle her şeyden daha güzelsin.

Birini, gözünde saydamlık kazanacak kadar bildiğini sandığın zamanlar olur.
Mimiklerin bile anlamı bellidir.
Bir gün cam duvarla tanışırsın.

anılar bir kuş gibi uçup giden “yaşanmışlıklar"sa,
yazılar da kondukları dallar değil midir?’ zaten..

insan böyle bir duyguyu yaşarken gerçek yaşamla tüm bağlantıları kopmuşçasına ayakları yerden kesiliveriyor.. hoş bir zaman bu bağlantısızlık da yaşam kadar gerçek ve doğal biliyor musun ? belki iyi oldu ama biz yere erken indik. şimdi yarım yaşanmış o şey boynumda düğüm.. dört kısa günden bana bir garip sızı kaldı, bir de deli özlemin..

dört günlük bir şey işte güzeldi, yaşandı ve bitti diye düşündük oysa bir duygusal yük vurduk yüreklerimize kırılıp döküldük

sen:
bu çivisi çıkmış dünyada duvara astığım en güzel fotoğrafsın.

dalların kime dokunursa dokunsun.
biliyorsun, kökün benim toprağımda.

Yol sizi nereye götürüyorsa oraya gitmeyin, yol olmayan yerden gidin ki; iz bırakın

Ertelemek, yaşamın mayasını kaçırır.
Kızdıysan bağır, sevindiysen söyle, acıktıysan ye, uykun geldiyse yat, özlediysen arkasından koş, sıkıldıysan çarp kapıyı çık, konuşmak istiyorsan konuş

Seninle olabilmek tek dileğim
Ötesi yalan, ötesi sahte, ötesi bana uymaz ...

Hani "özledimmmmmm" diye haykırarak sarılmak gelir içinden; karşılaştığında sadece "naber" dersin ya!
Oralarda sürünüyorum işte ben..

Senin duymak istediğin kelimeleri söyleyemez.Sen de ona duymak istediklerini duyuramazsın. Aşkın dili bazı zamanlar sessizlikten ibarettir..

Hayat bazen insanları, birbirleri için ne kadar çok şey ifade ettiklerini anlasınlar diye ayırır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri