Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Konu Nick,Güzel Söz,Tag,İmzalık Sözler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Layana
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Papatyalar koparıldıktan sonra kokarlar.
Garip şey; bir ölüm bu kadar güzel kokabilir mi ?

Ben ihtiyaç duyulmak istiyorum. Benim birisinin hayatında vazgeçilmez olmaya ihtiyacım var. Bütün boş vaktimi, egomu ve dikkatimi yiyip bitiricek birine ihtiyacım var. Bana bağımlı biri. Karşılıklı bağımlılık.

Tıkanma - Chuck Palahniuk

ne eksikse sen tamamla, son derece yorgunum
çok uykum var, öp beni, öpersen ne güzel uyurum”

Kalbiniz” dedim,
“Ne muhteşem bir kusur.”
Benim olsun !

Hani radyoda çok sevdiğin bir şarkıya denk gelir sevinirsin de tam sesini açtığında şarkı biter ya. Öyle bir şeydi işte benim için aşk.

Yine de çok seviyorum seni; sabah aydınlığıma koca bir “iyi akşamlar” bırakıp gitmene rağmen…

Dört yanım hasret
Unutulmuş bir ada gibiyim;
Açıklarımda batmış yüz binlerce gemi
Limanım yorgun yastan.

En çokta ne koyar insana biliyormusun? Onun gülerek çektiği fotoğrafına, senin ağlayarak bakman."

Gülüşünü seversin,
Sesini seversin,
Sohbetini seversin,
Sevmek için illa yüzünü görmek şart değil,
Yüreğinde duruşunu seversin.”

Evlilikte mutluluk tamamıyla şans işidir. Taraflar birbirlerinin huyunu suyunu ne kadar iyi bilirlerse bilsinler, ya da ne kadar benzer olurlarsa olsunlar, bunun mutluluklarına zerre kadar katkısı yoktur. Sonraları huyları birbirinden nasıl olsa ayrılır, her türlü birbirlerini incitebilecekleri bir durum ortaya çıkar. Ömrünü beraber geçireceğin insanın kusurlarını ne kadar az bilirsen o kadar iyi bir hayat yaşarsın.

İçimde bir şarkı. Aklıma ilk gelen şey çocukluğum. İçimdeki fırtına. Bütün renkler. Bana bir şey anlatamayan şiirler. Küçük bir sessizlik. Dünyanın tüm gürültüsü. Kendi elim ve sesim. Dumanım ve hüznüm. Ancak yutkunabilecek kadar hüzünlüyüm. O yüzden, bu kadar.

Bir şey var lakin ne olduğunu bilmiyorum. Varlığını netleştirip, sonuca ulaşamamak da ihtimaller arasında. Yolda olmayı sevmek fakat yine de nereye gidiyor olduğunu bilmek istemek. Gece iyi, karanlık eyvallah ama şu gözüne çarpan ışık kaynağı var ya, o başka bir şey. Olduğunu bildiğim, ulaşamadığım. Ne kadar yakın, o kadar uzak. Bilmiyorum, bilemiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri