Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

FK Sözlük Kadın diş hekimi

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Kim ne düşünür bilmem ama diş doktorunda tercihim erkek doktor. Kadın doktorun elinin altında işkence çekiyor insanlar.
En son diş sorunum olduğunda erkek ve deneyimli birini istedim. Önce muayene yapılacak dediler. Yeni mezun bir hanım geldi. Diş etimi keseceğini dişi yerleştireceğini söyledi. Küçük bir operasyonmuş. Sonra erkek doktor yaptı dişimi, diş etime operasyon falan yapmadı :)

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi
Gerek geldiğim şehirde gerekse şuan bulunduğum yerde tesadüf yada değil yüzde 90 diş hekimleri bayanlardan oluşuyor erkekmi bayanmı tercih konusuna gelince bayanlar biraz daha ne yazayım diye düşünüyorum çekimsermi desem yada gözü kara değilmi desem hata yaparım korkusu var gibi yada ben öyle hissettim

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@AsyA gibi düşünüyorum bir defa tercih ettim iltihaplı dişimi çekti çok kötü etkilendim asla bir daha tercih etmem 😡

aguman

FK Yorumcu
Tıp ta cinsiyet aramak genelde etik olmuyor lakin bazen gerçekten arıyor insan..

Bundan 6 ay önce dişimdeki kaplama sorunu için gittiğim kilnikte hanım doktorun uyuşturmayı unutarak dişime dalması ile benim havaya sıçramam kadının korku dolu bakışı benim sinirime hakim olma çabam doktorun yüzsüzce ne var canım unutur insan diye pişkinliğe vurması o an erkek olmasını çok dilemiştim genel kaportasını düzeltmek için :)

Hakikat bir yana erkek tercihim olmuştur ama tercihlere saygı duyarım..

Placidus

FK Yorumcu
FK Yarışmacı
JkcUDD
Takım
jXd4NV
Benim doktorlarım hep bayan ve gayette memnunum yıllardır değiştirme gereği duymaksızın devam ediyorlar. Önemli olan hastayı tanımak kola sserumu bende takıyorum :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar