Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Analiz Gündem!

Fatih Erbakan:

• Biz Suriyeli kardeşlerimize elimizden geleni bugüne kadar yaptık. Milyarlarca lira harcandı.

• Suriyeliler vatanlarına artık geri dönmeli.

• Suriye’de şartlar değişti. Savaş ve can güvenliği tehlikesi yok.

Rezalet. Ümit Özdağ'dan zerre farkı yok söylediklerinin. Kur'an'dan, Resulullah'tan (s) azıcık dahi olsa nasiplenen biri böyle konuşur mu?

Bursa'da toplanan bir grup Kemalist, "semtlerinin ruhuna uymadığı" gerekçesiyle, gençlere yönelik İslami sohbetler yapan bir derneğin kapatılmasını istedi.

Grup, "Laikliği savunacağız, gençlerimizi karanlığa teslim etmeyeceğiz" yazılı pankart açtı.

Kemalist ruha uyan şeyler ne merak ettim doğrusu. Kimse kemalist ruhu memnun etmek zorunda değil, insanlar yaşam biçimlerinde, hayata bakış açılarında kimseyi memnun etmek zorunda değil. İnsanlar özgürdür.

Özgürlük diye nara atan sahtekar kamlist ruh, sadece kendi çıkarlarına hizmet eden ve yaşam biçimlerine ayak uyduranlara hayat hakkı tanımak istiyor.
İslami hareketi kimse sekteye uğratamaz. Bunu bugüne dek kimse başaramadı başaramayacakta...
Bütün ümmet coğrafyasında ve dünyanın dört bir yanında bedel ödendi ödenmeyede devam ediliyor.
Kimse bize nasıl yaşayacağımızı, hayata nasıl bakacağımızı öğretmez.

Biz kongreleride, istiklal harbinide, lozanıda istiklal mahkemelerinide çok iyi biliyoruz. Siz hikayelerinizi resmi tarihi papağan gibi ezberlettiklerinize anlatın...

Bursa'da toplanan bir grup Kemalist, "semtlerinin ruhuna uymadığı" gerekçesiyle, gençlere yönelik İslami sohbetler yapan bir derneğin kapatılmasını istedi.

Grup, "Laikliği savunacağız, gençlerimizi karanlığa teslim etmeyeceğiz" yazılı pankart açtı.

Kemalist ruha uyan şeyler ne merak ettim doğrusu. Kimse kemalist ruhu memnun etmek zorunda değil, insanlar yaşam biçimlerinde, hayata bakış açılarında kimseyi memnun etmek zorunda değil. İnsanlar özgürdür.

Özgürlük diye nara atan sahtekar kamlist ruh, sadece kendi çıkarlarına hizmet eden ve yaşam biçimlerine ayak uyduranlara hayat hakkı tanımak istiyor.
İslami hareketi kimse sekteye uğratamaz. Bunu bugüne dek kimse başaramadı başaramayacakta...
Bütün ümmet coğrafyasında ve dünyanın dört bir yanında bedel ödendi ödenmeyede devam ediliyor.
Kimse bize nasıl yaşayacağımızı, hayata nasıl bakacağımızı öğretmez.

Biz kongreleride, istiklal harbinide, lozanıda istiklal mahkemelerinide çok iyi biliyoruz. Siz hikayelerinizi resmi tarihi papağan gibi ezberlettiklerinize anlatın...
Yakin tarihte nasil yasayacagimizi ogretmenin otesinde uygulattilar ve yillarin birikimi kin nefret ve ofke duygulari aninda hayata gecirilecek yeterki firsat verilsin

Uzun ve yorucu bir gündem var ve bende uzun zamandır yazmayı bırakmıştım.
Bu yorucu gündemde bir yerden başlamak gerek diye düşünüyorum

Savaşa dair çok şey yazmak istemiyorum zira benim için hizbullah ve israil aynı şey…

Gelelim türkiye gündemine ..

Cemal Enginyurt yurt hükümete soruyor ;

22 yılda nasıl bir Nesil yetiştirdiniz?
Cinayet,sapıklık,Uyuşturucu, Mafia, ne ararsan var.
Yönetemiyorsunuz, İstifa edin.

Görende sanacak kemalist sistem adam gibi adam yetiştirmişte köhne sistemin ahlaksızlığın tüm yükünü akp ye yüklüyor. Bayım bana 100 yıllık cumhuriyet tarihini yazdırma , Toplumda bu ahlaksızlıklar gasp vinayet fuhuş hırsızlık osmanli dahil hep vardı, her toplumdada var ve var olacaktır , bunu engelleyemezsiniz ama iyileştirmeye gidebilir ve azaltabilirsiniz. Bunun içinde doğru yerden başlamak gerek . Öyle ona buna bok aymakla değil alternatif bir yöntem sistem ve eğitim müfredatı toplumsal mutabakat ve toplumsal reform paketi , sosyal sorumluluk projeleri üretmek sunmak lazım.
Ulan lavuk sapıklık diyor ama lgbt eylemlerine tam destek veriyorsun bu ne perjiz bu ne lahana…
Üretmeden eleştirmek , sunmadan yaftalamak boşa sallamaktır .
Sosyal medya ve internet kullanımının artması ile askında var olan ama gün uüzüne çıkmayan olaylar şimdi herkesin gündeminde…
Hoşumuza gitmiyor ama çözüm hükümetin istifası değildir. Hükümeti ekonomik başarısızlığından dolayı istifaya çağırın …

Ahlaklı olun bayım

Tam bir rezillik, nerden baksan tutarsızlık!
AK Parti kendi mensuplarının dahil olduğu bu rezaletin üzerine gitmek ve hesabını vermek zorundadır!
O doktoru darp eden alçaklara da, siyonistlere dolaylı destek sunan utanmazlara da lanet olsun!

IMG_0038.jpeg

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri