Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

FK Sözlük Gelirle alakasız cep telefonu kullanımı

Placidus

FK Yorumcu
FK Yarışmacı
JkcUDD
Takım
jXd4NV
Herşeyde olduğu gibi bu kullanım türünde de sınıflandırma ve bu bilinci halka sindirtme çabası başarılı olmuş durumda.

Bakınız ( Konu içi yorumlar ) :)

Memurundan asgari ücretlisine bir sınıflandırma hakim oldu.

Masonik çalışmalar bilinçaltımızda oyunlar oynamaya devam ediyor. Çoğusunun farkında bile değiliz ve 10 kişiden 8 i toplumda yer edinmek izlenim olarak iyi intiba elde etmek amacıyla marka ve model çılgınlığına kurban olmuş durumda..

Fırına ekmeğe gitmez ama awm önlerinde gece boyu kuyruk bekler. :)

Gün içerisinde nadiren telefon benim elimde olur. Şahsi kullandığım telefon o kadar ıssız ve sessizdir ki kontrol gereği duymam bile :)

2 android 2 İOS yazılımlı cihazım var.. Kırılmaktan fırsat bulurlarsa hizmetlerini yerine getirirler :)

Şahsi açıdan baktığımda bana hizmet eden herşey en iyisi olmalı ve öylede olur. İsraf mıdır? Bence değildir..

aguman

FK Yorumcu
10 senelik telefonnuma sarılırken neden benim model ıphone olmasın diye düşündüm..

Olmalı ki onu almam ile birlikte onun özelilikleri ile insanlığa yararı olan icatlar yapmalı dünyayı yeniden değiştirmeli hatta atomu parçalamam lazım..:D

Çünkü o telefona sahip olanlar bunlarla meşguller israf demek acımasız yorum olur :D

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Gelirinin 3-4 katı cihaz kullananlara artık şaşırmıyorum zira kredi çekip satın alınan markalar var ( ben biliyorum yazmayacağım fkhaha8 ). Hâl böyleyken içler acısı geçim sıkıntıları , devlet istifa düşünceleri, açız gelirimiz yetmiyor vs serzenişte bulunan hatırı sayılır zümre var.
Nakit sıkıntısı yaşamadığım sürece teknolojinin tüm fırsatlarından yararlanmayı seviyorum belki de bu da benim zaafım.

Yeşil sarık

FK Yazar
Mütefekkir
Duha
Hobim
Okumak
İsim
Murat
Meslek
Talebe
Memleket
Konya
Redmi 11 pro kullanıyorum ilk çıktığında Alınmıştı bize ,iki defa çöktü,benim ikinci telefonum ,ilk telefonum Samsung j 7 diye bir markaydı ,derlerya parcalana kadar kullandım , Allah razı olsun Hocamız 5 tane yurt dışında getirdi bize ,memnunmusunuz derseniz memnunum yeterli internetimiz olsaydı daha iyi olurdu :)

Öğrenci olmak ,ogrenci kalabilmek zor bir zanaat ,

Bunuda ifade etmeden gecmiyim,Telefon internet Alemi ne yazık ki ! Aile hayatının altına dinamit koymuş gibi ,binaleyn heleki bu dönemin genclerinde

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Telefonum işimi görüyorsa yükseltmeye yada gelirimle orantısız tel kullanmaya gerek yok.
Araç amaca dönüştüğünde insanı tüketir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar