Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

En Son Ne İzledin ?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Childhood's End

Kısa 3 bölümlük bir dizi film.
Ne başından bişey anladım ne sonundan. Salak saçma bir filmdi. Gayesi. Bile belli olmayan bir bilim kurgu filmi.
Nolur izleyip güzel zamanınızı boşa harcamayın.
Buna 7.8 puan vermişler 10 üzerinden...
Yani 10/-1 o derece...
Analiz konusu açmaya değmediği için buraya açtım...

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
The Usual Suspects. Bunu yarım bıraktım. Nedense sevemedim :)
Shindler's list. Film 3 saat 15 dakika. uzun olduğu için iki parçada izledim. Çok güzel bir filmdi teşekkür ederim ty;;
yetiş yetiş : )

eğer film ve dizi izlemekten keyif alıyorsan ne mutlu bana.Sinema bir hayal dünyasıdır. insanı mutlu eder.iyi seyirler dilerim.

Teşekkür ederim interceptor :) Film listesi çok kaliteli. Benim gibi az film izleyenlere tavsiye edilir :)

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Gözlerin ardında..
Finaline kadar basit bir aldatma dizisi gibi dursada farklı yönleri olan mini dizi.
Sonunu izleyince dizinin icindeki sonu tahmin etmeniz icin verilen sphoileri fark ediyorsun.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
2961742.jpg

Mutlaka izleyin mutlaka.izledikten sonra sinir olacaksınız ve insanların ne kadar şeytan olduğunu göreceksiniz.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
@interceptor, bu akşam bakayım inşallah.
Sonrada analiz konusunu açayım yorumlayayım usta :)
hırsları uğruna yaşlı insanları nasıl kullanıyorlara iyi bir örnek.tabi amerikan sistemindenden de yararlanıyor vasilik konusunda.bizde böyle birşey var mı bilemiyorum.hele izle bakalım neler yazacaksın :)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Forrest Gump Daha önce tv de 3 kere izlemiştim şimdi izlemedim :)
The Green Mile Yeşil Yol uda izlemiştim tv de defalarca bunuda izlemedim.
District 9 Uzaylı yaratık filmi. Görüntüleri hiç güzel değil. Sen tavsiye ettiğin için izlemeye çalıştım. Oyuncunun tırnakları çıkınca daha fazla izleyemedim. Çok kötüydü :(
Deja Vu Filmi ç ok sevdim. Daha önce izlemiştim sanki ama filmi izlerken sonunu hatırlayamadım. İzlemek keyifliydi :)
The Prestige Bugün izledim. Hırsın insanlara neler yaptırabileceğini görmek çok hoş değildi. Ama film güzel tavsiye edilir :)

@interceptor anlayacağın liste bitti :) Yeni listemi alabilir miyim :)

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
New Amsterdam dizisini izliyorum daha 1. Sezondayım tipik doktorlar dizisine benziyor biraz daha kaliteli bakalım 2.sezonu da var bakalım ne kadar uzun sürecek :)

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Forrest Gump Daha önce tv de 3 kere izlemiştim şimdi izlemedim :)
The Green Mile Yeşil Yol uda izlemiştim tv de defalarca bunuda izlemedim.
District 9 Uzaylı yaratık filmi. Görüntüleri hiç güzel değil. Sen tavsiye ettiğin için izlemeye çalıştım. Oyuncunun tırnakları çıkınca daha fazla izleyemedim. Çok kötüydü :(
Deja Vu Filmi ç ok sevdim. Daha önce izlemiştim sanki ama filmi izlerken sonunu hatırlayamadım. İzlemek keyifliydi :)
The Prestige Bugün izledim. Hırsın insanlara neler yaptırabileceğini görmek çok hoş değildi. Ama film güzel tavsiye edilir :)

@interceptor anlayacağın liste bitti :) Yeni listemi alabilir miyim :)
District 9 Uzaylı yaratık filmi. Görüntüleri hiç güzel değil. Sen tavsiye ettiğin için izlemeye çalıştım. Oyuncunun tırnakları çıkınca daha fazla izleyemedim. Çok kötüydü

burdaki asıl konu filmdeki, insanların ne kadar bencil olduğu,kölelik sistemi.uzaylı bile olsa köle gibi kullanıp eziyetler etmesi vb.

yine de yaratıklı sevmiyorsun madem ona göre film tavsiye ederim : )))

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
District 9 Uzaylı yaratık filmi. Görüntüleri hiç güzel değil. Sen tavsiye ettiğin için izlemeye çalıştım. Oyuncunun tırnakları çıkınca daha fazla izleyemedim. Çok kötüydü

burdaki asıl konu filmdeki, insanların ne kadar bencil olduğu,kölelik sistemi.uzaylı bile olsa köle gibi kullanıp eziyetler etmesi vb.

yine de yaratıklı sevmiyorsun madem ona göre film tavsiye ederim : )))

District 9 derken filmin nihayet devam filmi olan District 10 çekilecekmiş.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar