Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

En Son Ne İzledin ?

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
The Queen's Gambit

Etkileyici...

sabah başladım daha yeni bitirdim ve baya etkilendim.

Zekaya her zaman hayran kalmışımdır hele birde kadında olursa.bence 5 bölümde bitse daha iyi olurmuş 5. bölümden sonra biraz sıkılıyorsunuz.hayatın inişleri çıkışların,kadınların yapmak istediklerinin peşinde koşması var bu hikayede.bir kişinin hayatınızı nasıl değiştirdiği var.bir yetimanenin bodrumunda ki hademe bir insanın hayatına nasıl dokunur olduğu var.oyunculuk zaten mükemmel.

tavsiye ederim...

asminya

FK Üyesi
-bir başkadır-dan sonra hangi dizi ya da film aklımı başımdan alabilir ki derken,
-aşk tesadüfleri sever2- filmi çıktı karşıma, çerez tadındaydı desem yeridir. günümü neşelendirdi anlık da olsa.
arkasından -Undercover in 2.nci sezonu gelmiş, elbette izledim. ama 1.nci sezon kadar beni etkilemedi.

-midas’ın müritleri adlı diziyi izleyeyim mi izlemeyeyim mi kararsızım, çünkü kitabını listeme almıştım.
Bakalım bi kaç makalem var bitirdikten sonra, değerlendireceğim. Ama enfes bir dizi olduğundan şüphem yok.

Son düzenleme:

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Sevgili @Dolunay 'ın önerisiyle La Revolution'u izledim.tek sezon zannediyordum,devamı olacak.dizi çok karanlık olmasının dışında Fransız büyüsünü taşıyor,kıyafetler şatolar vs diziye gelince aslında konusu fena değil,sıkılmadan izledim,beğendim de ama tek sezon olsa daha iyimis tabi ki.sorular elbette var.oka ne oldu ? nais kim ve nerden çıktı,Elise yazık oldu mesela.Versay'ın gizemi nedir ? ve en önemlisi Madelline ? nedir bu kızın olayı.bekleyelim bakalım fena değildi.

teşekkürler @Dolunay

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Nihayet Vikings'e başlayabildim.İlk sezonu bitirdim.biraz sıkılsamda merak ettiğim için devam ediyorum.İhanetler,makam düşkünlükleri klasik eski çağ durumlarından.bakalım nasıl ilerleyecek ikinci sezon..

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@interceptor, Bu makama düşkünlük hiç bir zaman bitmeyecek mi filmlerinde gerçek hayatında konusu hep bu, ihtiras hırs...

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Nihayet Vikings'e başlayabildim.İlk sezonu bitirdim.biraz sıkılsamda merak ettiğim için devam ediyorum.İhanetler,makam düşkünlükleri klasik eski çağ durumlarından.bakalım nasıl ilerleyecek ikinci sezon..

ikinci sezonu da bitirdim,ve sezon finali tam beklediğim gibiydi.aslında çok belliydi beklediğim gibi bitince sevindim.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
@interceptor, Bu makama düşkünlük hiç bir zaman bitmeyecek mi filmlerinde gerçek hayatında konusu hep bu, ihtiras hırs...

hocam bitmez, ilk defa Topkapı Sarayını gezdiğimde Padişahların neden çocuklarını akrabalarını kestiğini anladım. Güç vazgeçilemez bir istek.güzelim dünyayı mahveden insanlar topluluğuyuz malesef.zaten bu konuda yeri değil : ))))

asminya

FK Üyesi
hocam bitmez, ilk defa Topkapı Sarayını gezdiğimde Padişahların neden çocuklarını akrabalarını kestiğini anladım. Güç vazgeçilemez bir istek.güzelim dünyayı mahveden insanlar topluluğuyuz malesef.zaten bu konuda yeri değil : ))))

o zaman size katledilen şehzadeler ile osmanlı da şehzade katli kitaplarini öneririm.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Gönül dağı dizisi birinci bölüme başladım. Türk dizisinden Kuruluş ve Uyanış dışında izlediğim ikinci dizi bu. Birincisi Köprü ikincisi gönül dağı olacak.
Yorumu analiz bölümünde yapıcam.
Analize köprü konusunu açmıştım.
2 bölüm daha izleyeyim, uyanış, kuruluş ve gönül dağı analizlerine açıcam. Ama tek kelimeyle şahane.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
o zaman size katledilen şehzadeler ile osmanlı da şehzade katli kitaplarini öneririm.

ben burda onları kesmelerini savunmuyorum ki asla da savunmam,neden anladığımı söyledim sadece.

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Elizabeth serisini izledim. Ne zamandır aklımdaydı

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar