Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

En Çekilmez Ağrı Sizce Hangisi?

En Çekilmez Ağrı Sizce Hangisi?

• Diş Ağrısı

• Baş Ağrısı

• Karın Ağrısı

• Kırık Ağrısı (Kol Bacak..gibi)

• Diğer;

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Kadir53

Aktif Üye
FK Üyesi
Osmanlı Torunu
Burç
Koç
Memleket
Rize / Çayeli
lIr3ry
@SiyahSancaktaR, sana çözüm sunayım bir gün doktora gittim dişim nedeniyle bi amca yanıma geldi yaşı baya vardım evladım senin neyin var dedi dedim dişim ağrıyor buraya gelmene gerek yok dedi bende 8 tane çürük var bak dedi dişlerine baktım harbidende çürüktü nasıl dayanıyorsun dedim sana söylim papatya çiçeiğin biliyormusun dedi evet aktardan al dedi sarısını kaynat ağrıyan bölgeye sür hiç bişeyin kalmaz tamam dedim annemle çıktık ertesi sabah aktardan papatya aldım sarısını kaynattım 1-2 dakika bekledim sonra pamukla bir güzel tüm dişlerime sürdüm en çokta ağrıyan bölgeye 10-15 dakika geçti ağrı gitti 1 yıl o çürük dişle durdum sonra kendi kendine kırıldı bende çektirdim. ağrı yaparsa dişim hemen papatya hazır .

Son düzenleme:

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@Kadir53, deneyecegim Rabbim razı olsun değerli muhterem kardeşim benim tavsiyen için vesile olursun inş...

Redamancy

FK Üyesi
Burç
Yay
wcPQ7a
Takım
lIr3ry
Böbrek taşı ağrısı..

Placidus

FK Yorumcu
FK Yarışmacı
JkcUDD
Takım
jXd4NV
Şöyle ki ;

Kaburga çatlağı :) kırık olsa geçer denilen ama çatlak olduğunda ömür boyu sizinle kardeş kalacak diyerek başbaşa bırakıldığınız bir durum ve ne zaman ağrısı olacak ne zaman ağrısı geçecek bilinmeyen nefes aldıkça buradayım dercesine varlığından haberdar ettiren bir his.. Ağrısını sevdiğim tek durum 😌

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
@Placidus, zamanında işyerinde kaza sonucu kaburgalarim birbibiribirine geçti resmen tanıdığım ocak var kırık çıkık malum inanmazlar ya inat ettim doktora gideyim dedim acılarım şiddetli nefes alamıyorum denemek için hemde profesöre gittim özel hastane muayene pahalı flim tahliller vs tedavi ağrı kesici ve merhem ve kas gevşetici 😊

Sinirlendim bunu eczaneden bende alırdım sizin farkınız nerde kaldı diye bir sürü destan yazdı sadece tatmin etmedi dedim ben kırık çıkık çıya gidecem dönüşte sana tekrar uğrayacam delirdi 😊
Akabinde gittim ve rahatladım nefes almaya başladım tekrar uğradim profesöre finalde beni odadan kovdu 😂

Kaburga ağrısı dediğin gibi acayip bir şey..

MonteKristo

Yeni Üye
Burç
İkizler
jXd4NV
Benim en çok çektiğim 20lik diş ağrısı olduğu için onu seçiyorum fkhasta1

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar