Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

FK Haberler Dere yatağında ölü bulunan İkranur'un katili 14 yaşındaki öz amcası çıktı 15 Şubat 2021 Pazartesi 12:37

Vera

Yeni Üye
Burç
Boğa
Meslek
Boş Gezenin Boş Kalfası
DisPVx
Takım
jXd4NV

Geçtiğimiz sene evinin yakınlarındaki dere yatağında ölü bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi'nin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Canlı yayında konu hakkında açıklama yapan Müge Anlı, "İkranur'un 14 yaşındaki amcası ifadesinde cinayeti itiraf etti" dedi. Soruşturmada gözaltına alınan ve her şeyi anlatan amca ile hala adliyeye sevk edildi.​

CİNAYETİ 14 YAŞINDAKİ AMCA İŞLEMİŞ​

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı yaşanan gelişmeye ilişkin canlı yayında; "Geçtiğimiz günlerde Tirsi Ailesi'nden 7 kişi gözaltına alınmıştı. İkranur'u en son gören 14 yaşındaki amca S.T. ve hala A.T., bu sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi. Amca S.T., cinayeti itiraf etti" açıklamasında bulundu.

muge-anli-dere-yataginda-olu-bulunan-ikranur-un-13927738_8028_m.jpg

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER​

Jandarma ekipleriyle İkranur'un ölü bulunduğu dere yatağına getirilen 14 yaşındaki amca ile iki kez keşif çalışması yapıldı. Savcılıkta ifadesi alınan 14 yaşındaki amca cinayet, hala ise cinayete yardım etme suçundan adliyeye sevk edildi.

muge-anli-dere-yataginda-olu-bulunan-ikranur-un-13927738_2968_m.jpg

KARDEŞLERİNİN CİNAYET İŞLEDİĞİNİ ÖĞRENİNCE YIKILDI​

Anlı, "Amca öldürme nedenini açıklamış ama ben şu an resmi bir açıklama beklediğim için bir şey söyleyemiyorum" dedi. Yayında iki kardeşinin cinayet suçuyla adliyeye sevk edildiğini öğrenen Sevgican ise gözyaşlarına boğularak "Olayın en başından beri çok soğukkanlılardı. Cinayet işlediklerini hiç düşünmedim sadece cinayeti görebildiklerini düşünüyordum" ifadelerini kullandı.

muge-anli-dere-yataginda-olu-bulunan-ikranur-un-13927738_7174_m.jpg

NE OLMUŞTU?​

Bulancak ilçesinin İcilli köyünde 27 Haziran 2020 akşamı evine dönmeyen İkranur'un ailesinin ihbarı üzerine arama çalışması başlatılmış, küçük kızın cansız bedeni 30 Haziran'da kaybolduğu yerden yaklaşık 7-8 kilometre (kuşbakışı 1 kilometre) uzaklıktaki İncirli mevkiinde derede bulunmuştu.

Dere yatağında ölü bulunan İkranur'un katili 14 yaşındaki öz amcası çıktı - Son Dakika Magazin

Güncelleme:

Savcılıktaki ifadelerinde İkranur'u olay günü oyun oynarken kızdığı ve sinirlendiği için ağzını ve burnunu eliyle kapatıp nefessiz bırakarak öldürdüğünü itiraf eden 14 yaşındaki amca Sinan T. olay sonrası ablası Ayşe T. ile birlikte cesedi dereye attıklarını söyledi. Sinan T. nöbetçi savcılıktaki ifadesinin ardından cinayet suçundan, abla Ayşe T. de 'yardım yataklık ve delilleri karartmak' suçundan tutuklanma talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi.
Nöbetçi mahkemece tutuklanan abla ve kardeşi daha sonra cezaevine gönderildi.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Küçücük çocuktan ne istediler ki :(
Küçücük çocuğun kime ne zararı olabilir ki?

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Halası yardım mı etmiş. Katilin olay yerine geri dönmesi gibi. Bu hala kızı aramıştı Müge Anlı da. Ben izlemiyorum annem izliyor arada göz misafiri oluyorum .

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar