Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Çocuklarımızı lgbt den nasıl koruruz?

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
“Çocuklarımızı lgbt den nasıl koruruz” sorusu çok soruldu. Cevaplamak isterim. İnsanlar nedense hep görünen kısımları konuşuyorlar. Pedofili vakası oluyor, içimiz yanıyor, ne yapmak lazım deniyor. Herkes asalım keselim tarzı yorumlar yazıyor. İyi de güzel kardeşim pedafili böyle son bulmaz ki. Giden gittikten sonra idam etmek ‘önleyici’ tedbir değil ki. O gerekli bir ceza, sonuç. Bize önleyici tedbirler lazım, mahremiyet eğitimini yaygınlaştıralım diyorsun, yıllar sürecek bir eğitim tedrisatı kimsenin işine gelmiyor. Lgbt olayı da öyle. Gökkuşağı çizmeyelim diye diye herkes hesabında -güya karşıt yazı yazmak niyetiyle- gökkuşağı paylaştı. Gay/lezbiyen fotoğrafları -sözüm ona- lanetlemek için paylaşıldı. Yaygınlaştırıldı. Safi zihinler idlal edildi. 3-5 kişilik eylemler sanki tüm ülke ayaklanmışçasına gündem buldu. Hele bir anne “Hatice Hanım çocuğum iki erkeğin öpüştüğünü görüp ne olduğunu sordu, ona bunu nasıl anlatayım” yazmış. Çocuğunuz böyle bir sahneyi nerede gördü dedim. Haberlerde gördü, dedi. E pardon da güzel kardeşim çocuğunu aklının ucunda bile olmayan bir görüntüye neden maruz bırakıyorsun? Her türlü cinsel sapkınlıktan çocuğumuzu korumanın ‘gökkuşağı çizmemek’ ten çok daha etkili, kesin ama sancılı bir ‘tedbir’ süreci var. Postta yazıyorum. Ben eğitimci bir anne olarak bunu yapmaya çalışıyor ve çocuklarımın zihnine ne bu konuyu, ne o tarz hayatların işlendiği dizi ve filmleri, ne de konuyla ilgili görüntüleri emanet etmiyorum.

Hatice Kübra Tongar

SQ2swc.md.jpg

SQ2Dpe.md.jpg

SQ2GZN.md.jpg

SQ2zcq.md.jpg

SQ26Lo.md.jpg

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
dövün eskisi gibi.... şimdi rahat sıpalar.. devlet yasaklıyor vurma diyor.. kadınlarada hakkından fazlasını verdi bir sözüyle korumadalar al sana boşanma oranları yüzde 40 lardan fazla... dövün ya.. ama gavura vurur gibi değil

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar