Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Kitap Çocuklar için tavsiye kitaplar.

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Açmak zorunda değilsin :) Benimde yok selam konum :D
Demi yani çoğunluğun içinde az olan hep farkedilir yada arada kaynar gidermiyiz bilemedim kararsız kaldım ? neyse duyanlar duymayanlara söylesin meva geldi :)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
~TAVSİYE KİTAP~

Derslerin son 10 dakikasında “Evet gençler eğer sessiz durursanız size bir öykü okuyacağım” demelik bizden öykülerden oluşan güzel bir kitap. Gösteriş, kibir, ana babaya itaatsizlik, hayvanlara merhametsizlik vb. pek çok çirkin hasletin yerini bırakması gereken hasletler öyle güzel, öyle dokunaklı öykülerle anlatılmış ki... Bazı sayfaları okurken babaannemi, dedemi dinliyormuşum hissine kapıldığım doğrudur.
☺️
İyi ki yol gösteren, yol açan yaşlılarımız var, iyi ki kitaplar var.
?
(6.sınıftan itibaren öğrencilerimizin hepsi okuyabilir diye düşünüyorum.)

Mine Taşdemir Kuluç

16a98aa8d27e7bd38.md.jpg

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
~TAVSİYE KİTAP~
Yıldızlı Öyküler, Nehir Aydın Gökduman’ın 2.sınıflar için kaleme aldığı 10 kitaptan oluşan bir öykü seti. Kitapların her birinde öyle güzel öyküler var ki sıcacık bir battaniye gibi sarıyor sarmalıyor okurunu. Ben özellikle 3.kitaptaki öyküye bayıldım!
?
Uzun lafın kısası 8+yaş için güzel kitap tavsiyesi isteyenler, Erdem Yayınlarından çıkan bu seti mutlaka incelesinler.
?
#mineninkalemitavsiyekitap

17165aad87cafa886.md.jpg

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
~BİR GÜZEL HABER~
Çocuklara 32 Farz’ı sevdirerek öğretmeyi amaçladığım, çok severek ve heyecan duyarak yazdığım canım kitabım Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınları’ndan çıktı.
?
Çok yakında satışta olur diye düşünüyorum. Fantastik kurgu bir eser olan Kakao Ağacı’nı çocuklarımız çok severek okusunlar inşallah.
?

18db465cd0af0fbae.jpg

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
~TAVSİYE KİTAP~

“Neden çocuk kitapları okumalıyız?” sorusuna çok güzel cevapların verildiği mini bir kitap. Yazar bu konuda kaleme aldığı bir makaleyi bu formatta bir kitaba dönüştürerek biz okuyucularıyla buluşturmuş. Kendi adıma söyleyeyim istifade ettim. Özellikle çocuk edebiyatına ilgi duyanlara tavsiyedir.
?
#mineninkalemitavsiyekitap

18b7be5c2589a34c7.md.jpg

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar