Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Söyleşi Asya ile dünden bugüne

Asya bu forumun kuruluş amacı nedir ?
Forumun kuruluşunda, her bir aşamasında yer aldın…
Neler düşünerek inşaa ettik , sence hedeflerimizden çok uzak mıyız ?
Forumumuzun kuruluşunda her birimizin farklı düşünceleri vardı. Ben "öğreneceğim konular eklenir, forum dışarıya açık olur, benimle birlikte herkes öğrenir." düşüncesiyle kolları sıvadım :)
Qasem yazı atölyesi kurulur, yeni yazarlar yetişir düşüncesiyle kolları sıvadı. Hatta interaktif dergi çıkartabiliriz düşüncesindeydi.
Aslında forumumuzda iyi yazarlar vardı. Potansiyel iyiydi. Hatra hocam, Zoe, lacivert, Yeşil Sarık, ilk zamanlarda kolonya, hejir, siyah inci ilk aklıma gelenlerdi. Ama olmadı, olamadı :) Çünkü Qasem hep meşgul, hep işi var, gece gündüz 36 saat çalışıyor :D

Asya buyur gel biz de tanışalım,,,, 🌹🤗yolun düşerse beklerim İstanbul'a 🤗🤗benim de tanıştıklarım oldu kaç sene geçti bazılarıyla hala görüşürüm,, 🙃

Seni genelde hep yönetim olarak gördüm, yönetimin en zor ve iyi yönleri nelerdir?
Teşekkür ederim canım fkgul17 ben Afyon un dışına çıkamıyorum sen buyur gel :)

Bende kendimi hep yönetim de gördüm :) ilk girdiğimde mod yapmıştı Fuzuli abi.
Yönetimin zorluğu yok aslında. Her gittiğim yerde bir üst akıl vardı yönetim işi onlardaydı. Ben hep keyif kısmında yer aldım. Ben fazla sıkıntıya gelemiyorum :D

Yönetimin en iyi yönü forumda sınırsız gezebilmek, istediğim her yoruma müdahale şansının olması :D nisbet olsun diye söylemiyorum yanlış anlama. Cidden büyük rahatlık :)
Yönetimin en zor yönü, arkadaşlarınla yönetimin arasında kalıyorsun. Bir tarafı mutlaka incitiyorsun. Siyah inci nin forumdan ayrılması böyle bir durumda oldu :( hayırlısı :)

Sana sınırsız yetki vasıl oldu sanırım,,, 🤭hem yönetim hem özgür nasıl oluyor, 🙄🤭
Nispet olduğunu düşünmem ama rahatlık olmadığı konusunda hemfikiriz diyemem 🤭🤭
Dediğin gibi bazen yönetim ile üyeler arasında kalabiliyor insan,,, 🙃

Sence forumlar açmak amacına ulaşıyor mu?
Eskiden çok daha güzelmiş yazarlar, özgün yazılar olurmuş insanlar kabuğuna çekildi, sence en büyük nedenleri nelerdir, gözlemlediğin kadarıyla?

Kırgınlık mı
İlgi görememek mi
Anlaşılmamak
Sosyal medya mı
Başka arayış içinde olmak mı
Bıkkınlık mı
Forunlardan uzaklaşıp kabuğuna çekilmek mi, bu kabuğu çekilme yukarıdaki sebeplerden mi

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri