Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Söyleşi Asya ile dünden bugüne

Sayın Asya 🌹🤗

Forumları en sevdiğin ve en sevmediğin yönleri nelerdir?
Forumlarda en çok seni şaşırtan ve mutlu eden nedir?
En sevdiğim yönü, değişik yörelerden, hatta dünyanın öbür ucundan kişilerle aynı ortamda bulunabiliyorsun. Ben başka yerlerde insanlar nasıl yaşar çok merak ediyorum. İnsanların gündemleri neler. Neleri okur, neleri merak eder, dinledikleri müzikler, izledikleri filmler... Her şeyi merak ediyorum :) forum bana özelimi açıklamadan bunları takip etme olanağı sunuyor.

Forumlarda erkek kadın ilişkilerinin sınırı geçmesini sevmiyorum. Foruma devamlı giren biri bakıyorsun ortadan kayboluyor. Sonra anlıyorsun sınırı aşmış forumu terketmiş. Sevmiyorum bunu.

Forumlarda mutlu olduğum zamanlar çok oldu. Şimdi hangisini anlatacağımı bilemiyorum :) belki sizin için mutluluk veren bir şey bile olmayabilir benim mutlu olduğum şeyler :)

İslamkent te forumda unutulmayanlar bölümü oluşturmuştum. Forumda konular arasında kaybolup gitmesini istemediğim konuları taşımıştım :)
Forumlarda beni şaşırtan bir şey hatırlamıyorum :)

Sayın Asya 🌹🤗

Forumlarda şimdiye kadar ilginç bir şekilde yaşadığın olay var mıdır, bizimle paylaşabileceğin?

Forum aleminde Bu kadar da olmaz dediğin ve burası forum bu insanlar neyin kafasını yaşıyor dediklerin oldu mu?

Şimdilik bu kadar,,, 🙃
Forumlarda ilginç bir şey yaşamadım. Yada hatırlamıyorum :)

Tartışma konularında söylüyorum "bu insanlar neyin kafasını yaşıyor" diye. Tartışmaları cahilce buluyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar bilgilerini paylaşır, istişare eder, müzakere eder, birbirine karşı saygılıdır. Ben forumlarda "ben bilmiyormuşum öğrenmiş oldum" diyen birini hiç görmedim. Aslında bu çağımızın problemi. Reelde de insanlar bilmediklerini kabul edemiyor :(

Asya forumlar aslında bir oyun alanıdır , çocuğa benzetirsek forumu; cocuklar, en derin bilgeliği oyunla öğrenir. Onların oyunlarına eşlik etmek, onlarla öğrenmektir. Foruma eşlik etmek , onlara yön vermek onlar ile yolmak bilgeliğe derinliğe inmek demektir.

Bununla alakalı ne düşünüyorsun ?

@AsyA teşekkürler cevaplar için🌹🙃

Sen bana hiç denk gelmedin sanırım ilk defa duyduğum şeyleri her zaman derim, hiç bir zaman herşeyi biliyorum iddiası olmadı ben de,, 🙃
Beni nasıl gözden kaçırırsın aşşşkk olsun ,, 🤭🤭

Forumlar deyince ilk aklına neler geliyor?

@Qasem ile karsilikli soru cevap niteliginde gectigi icin araya girmek biraz anti gelecek olsada bir nevi yazmak zaruri gibi geldi muhtemelen buradaki herkes bizlerden cok daha oncesinden ve cok daha yakindan tanimis olsada gerek actigi konulara yapilan yorumlara ( bazen aksi goruslerimizde olmadi degil) en kucuk bir aksi yada karsit gorus olarak polemiklere girmeden ya guldu gecti yada sessiz kaldi takdiri hakediyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri