Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arşiv 3 üye 3 yorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Meva
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Hatra : o benim hocam. Yılların arkadaşı, dostu. Mükkemel bir kalbi var. İlkeli ve duruşu net biri.
@NoktA : O yol arkadaşım. Beni hiç yanlız bırakmayan, herşeyin sefasınıda cefasınıda beraber çektiğimiz arkadaşım.
@Hifa : O benim gözümde hiç Büyümeyen hep çocuk kalan kızım, kardeşim... Aynı ana babadan olmaya gerek yok :)

@SiyahSancaktaR
@interceptor
@Eymen

@SiyahSancaktaR o bir muhterem, o bir kimseyi kırmayan naif, o bir değer veren kıymet bilen, o bir samimi mutevazi :D

@interceptor la bu forumda tanıştık daha önce biliyor muydu bizi bilmiyorum. Samimiyetleriyle duruşuyla kendisini sevdirdi. Bu günlerde görünmüyor ins kotu birsey olmamıştır:)

@Eymen daha önce tanısak da simdiki halini daha çok sevdik:) saygıdeğer, merhametli, güven veren biri:)

@Mumbardolması
@Qasem
@Brida

@Mumbardolması : Rumuzu çok marjinal. İlk kez de duymuş bulunmaktayım.
@Qasem : Kendisini şahsen tanımıyorum ama ilk kez forumsal'da görmüştüm sanırım. Çoğu mevzuda yorumları var ama bâzılarına katıldığımı söyleyemem.
@Brida : Üzerine vazife olmayan bir konuda yazılarını okumuşluğum var. Kendisini başta avukat sanmıştım. Umarım ilerde görüşlerim değişir.

@NoktA
@Kenshi
@Kolonya

@NoktA mm canım: Nazik ve anlayışlı. Yaşıtlarıyla yaşıt büyüklerle büyük küçüklerle küçük olur.
@Kenshi : Şahsen tanımamakla birlikte yorumlarınca kendine has tarzı var.
@Kolonya : Yorumları ve yazılarını severek okuyorum. Şahsına münhasır. Tanıyor muyum yok ancak takip ettiğim biri.

@EfuL!m , @Meva , @Tatlı Cadı

@Uz@Y : Foruma alışma aşamasında. Mesajlarını birleştirme hoşuna gitmiyor farkındayım ama flood yasak :) yani elimden geldiğince az yapıyorum ama bazen çok göze batıyor floodlar :)

@Hifa : Abisinin gülü... Bu herşeyi anlatmaya yeter...

@BaRoN : Sağolsun abim yardımsever. Sitemin tüm teknik işleri onun üzerinde. Kimseyi kırmaz geri çevirmez. Seviyorum kendisini. :) yakında abi demeyi bırakıp dede diyeceğim.

@ZARiP
@SiyahSancaktaR
@Yaren

@İsrâ : uzun zaman oldu tanışalı. Espiri anlayışını ve yerine göre hareket etmesini seviyorum.
@Meva : sempatik, cana yakın, gülmeyi ve eğlenmeyi seven değerli üyemiz. Muhabirimiz. :)
@Charismax : Forumu beraber kurduğumuz, anlaşamayıp yolları ayırdığımız arkadaşımız.

@asminya
@Dil-figar
@Eymen

@asminya farklı tarzı ve üslubuyla forumumuzda aşina olduğumuz isimlerden. Yaptığı yorumlardan zevk sahibi biri olduğu farkediliyor ty;;
@Dil-figar samimi olmasının yanında aradaki mesafe dengesini koruyanlardan. Aramızda görmekten mutlu oluyoruz :cic:
@Eymen doğru bildiğini yapan, kişiliğinden ödün vermeyen, gizli süper kahramanlardan :flower:

@interceptor
@Hatra
@Meva

@interceptor ,yeni yeni taniyorum, guzel yorumları olan,kibar,neşeli fkcay7fkcay0
Foruma geldiği gibi çayı ve çiçeği bol bol dağıtsa da beni hep unutan uye fktrip4fktrip6
fkhaha3

@Hatra çok fazla denk gelmedim,forumda çok sevilen guzel yorumları olan uyesi fkpapatya0

@Meva nette (inst.) tek goruştuğum sevdigim değer verdigim birisi fksevgi12
gūzel yorumları,konulari olan ve de renktaşım.fkdost2

@✿£fuL!m✿,
@DeRiN
@Birindarfatma

@✿£fuL!m✿ Forumun değerli sevilen adminesi 🌹

@DeRiN Daha tanışmak nasip olmadı şayet tanışırız İnşaALLAH 🌹

@Birindarfatma Hep hüzünlüdür kendisi bazen neşeli bazen güler yüzlü bazen tebessüm eden bazen sessiz sedasız bir köşede duran bazende hüzün geldimi ona içine kapanık onu bu durumdan çıkara bilene aşk olsun :giggle: herkesi ALLAH için seven kendinden çok sevdiklerini düşünen 🌹

@Qasem
@SiyahSancaktaR
@AsyA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri