Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Dizi Analiz The 100

ZARiP

FK Meteorolog
Eeeeee finn acı çekmesin diye öldürdü finn'i bu manyak kız.
Ulen verin bana ıslak meşe odununu, şu clarke'yi zabaha kadar döveyim bi.

ZARiP

FK Meteorolog
3 sezon bitti.
Analizimi yapıyorum oyuncular üzerinden.

Clarke: Sadece 3 sezon 16ncı bölüm bir tık gözüme girdi ama hala karakter yoksunu birisi. Ya arkadaş bi başrol olupta insan bu kadar mı itici olur ya. Nefreti ala nefretim bu teyzeye.
Abby: Bu teyzeye kanım hiç ısınmadı ama genel itibariyle orta hal bir oyuncu, çok profluğunu daha görmedim ya da ne bileyim ileri görüşlülüklerinde hep bir tedirginlik vardı. Liderlik yapıyorsan ikileme düşmeyeceksin Abbyciğim. Git doktorculuk oynamaya devam et sen.
Bellamy: Aslında kızmam gerekn bir oyuncu ama savaşcı ruhu onu ön plana itiyor. Yine de ben lider miyim ikinci adam mıyım yoksa sadece soldier mıyım arasında git gellerini olduğunu düşündüğüm hafifte karakter yoksunu birisi.
Octavia: Ya kızım kendin ol ya sen kimsin yerli halk olmak kim. Vuracam ense köküne tokatı bayılıp kalacan, her şeye muhalefet. Bundan soldier de olmaaaaaaz, baktımda hiçbir şey olmaz.
Monty: Sen çekik gözlüsün zeki çocuksun demiştim bunu ilk gördüğümde jasper denen malla beraber ve dediğim yönde ilerliyor. Anasını ırkı için falan vurdu falan ama iyi bebe ya.
Jasper: Bu sıpadaki beyni kuşa tak kuş ters uçar. 2 tane kuzu versen bunları güt gel sana günlük 1.000 tl desen kaybeder gelir bu sığır çobanı.
Jaha: Çok iyi olmamakla birlikte güzel bir liderliği vardı ama kafasının dikine demeyeyimde saçma salaklarına bazen çok kızdım, sonrasında zaten hep haplıydı ne yaptığını bilmiyordu. Asıl Jaha'yı şimdi izlicez bakalım.
Kane: Ya arkadaş sen çok karakterli birisin ama bazı küçük hataların yine de seni kötü yapmayacaktır gardaşım. Böyle devamkee, seviliyorsun.
Raven: Ne olursa olsun sen çok karakterli ve benim kafa yapısına uygun davrandığından mıdır nedir bilmem seni sevdim kara kız.
Lincoln: Seni çok sevmiştim la bebe, hala dirilip geleceğine inanıyorum ama bi yanda da istemiyorum octavia salağının yüzünden.
Murphy: Sen var ya kral bebesin kim ne derse desin. Hani bir söz vardır; öldü dediler ama kral döndü gibi bi şey. O sensin koçum benim be. Yürü de şanında arkandan gelsin.
Indra: Güzel ikinci adamsın sen, seviyorum senin çıkışlarını bazen. Octavia ye kızgınlığın hep içinde var, benimde var hep ondan belkide seni hafiften seviyorum.
Roan: Adamın gülümsemesi falan güzel ya, sempatik adam, diziye devam etmesi temennimdir.
Alie: İnşaallah gebermişsindir gıcık kadın.

ZARiP

FK Meteorolog
Lexa: Arada kaynamasın diye ayrı bir mesaj yazmak istedim Büyük Hedaaaaa, Büyük Commander, sana kötü söz söyleyenlerin ağzına ıslak banyo terliğinin tersiyle vururum. Vur de vuralım kır de kıralım komutanım. Bazı kaynaklar sana makul lider diyor, @Charismax ile görüştüm onların pc'lerine virüs bulaştırıp sanal aleme gömcem onları.

SRAzAe.jpg

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar