Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Dizi Analiz The 100

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Bu dizinin yeri bende ayrıdır @Qasem abim le tanışmamı sağladı:D

Dizi 2014 yılında çıkmasına rağmen ben 2016 yılında izlemeye başladım.
Lisede arkadaşımda kitabı vardı, kıza demiştim ki dizisini izliyorum bunun yok neymiş dizisi yokmuş bu kitabın, bir de bana söylüyor bunu, izlemediğim çok az dizi film vardır neyse sonunda kanıtlayabilmiştim.
İlk izlediğimde revalition dizisiyle benzeyecek diye korkmadim desem yalan olur ama beni şaşırttı dizi. (6.sezon benim için çöptür hatta beşinci sezonun ortasıda)

Neyse hadi biraz karakterlerin godugodusunu yapak

Güçlü ve lider kişiliğiyle ön plana çıkan Clarke karakteri, benim için favori sahnem Fini öldürdüğü sahnedir.
Böyle güzel bir sahne yok, liderliğini orada gösteriyor, cezasını veriyor ancak acı çekmesinide istemiyor.
Şimdi bir gerçek var birinci sezon dahil clarkecı olamadım. O yüzden methiyeler döşeyemeyeyim:D

Ahh belammyy ulan deli beni ne sinirlendirdi var yaaa cildirdigim zmanalari bir ben bilirim. Ablamdan az azar yemedim karaktere bağırıyorum diye. Bir sahne vardı yaratıklı madende o sahne beni benden almıştı.
Karakter benim için unutulmazlarda derim çok rahatlıkla. Bir kaç yerde harcasalarda genele yayıldığında 10 numara 5 yıldız.

Oktavia benim tatlı küçük oktaviayam ilk sahneyi hatırlıyorum denizde dedim bu kız ölecek sonra bir baktım mayyak savaşçı oldu çıktı.

Peki ha Lexa kitapta olmayıp dizide olan karakter.. Acik ara orijinal karakterlerden. Peki ya olüm sahnesinin saçmalığı.. ne sınır bozucu sahneydi. Sen böyle güzel bir karekteri kim vurduyla öldürdün ya senarist neysem sonradan canlandı da bir rahatladım.

Peki ya Ravenin ilk sezonda ölmesi planlandığını biliyor muydunuz? Benim gibi çatlaklar karakteri sevince bırakın dursunlar dediler heralde. Tabi aktörün sergilediği oyunculuğa lafımiz yok neler atlattın ve ravenim. Sakat mi kalmadı aldatılmadi mo ey gıdım ey.

Peki ya murpy yani ben nerede tuhaf karakter onu severim, yapmadığı okluk kalmadı yinede ölmüyordu sezonlar boyunca.
Insani düşündürmuyorda değil kerata.

Yukarıda ne yazdığımı bilmiyorum sürç-i lisan ettiysem af ola :)
Dizi geniş yelpazesi olan bir dizi izlemediysen aç izle. :D

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry

Haburaya da bir fennin ölüm sahnesini kayalım :D

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry

Önüme çıktı yine :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar