Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Güncel Sosyal Haber

Yaa bu haberleri okudukça ruhum daralıyor :(

Ekli dosyayı görüntüle 6870
Madde bagimlisi yada ruh hastasi insanlar nasilki her han herseyi yapabilme potansiyeline sahipse israilde suan ortadoguda her an diledigi ulkeye saldirma potansiyeline sahip ki zaten devlet yeklileri tarafindan da bu dillendirildi
Ulkemizde de devlet buyuklerimiz tarafindan bir kac gundur medya onunde dillendirilip olayin ciddiyetine vurgu yapilirken sozde bazi muhalif partiler ve batinin besledigi foncular olayi goygoya cevirip manipule ederek vay efendim israil bize saldirmazmista yok efendim ic politikadaki basariszliklarin ustunu kapatip gundem degistirmeye calisiyormusta gibisinden konuyu asil baglamindan saptirma garabetine girdiler
Gerek ulkemize gerekse dunyadaki diger ulkelere yabanci yatirimcilar yatirim yapmadan once o an ulkelerinin icinde bulundugu kuresel konjoktordeki duzlemine bakmadan 1 dolar yada euro yatirim yapmiyor iken hangi ulkedeki hangi devlet akli disariya karsi ulkesinin savas riski altinda bulundugu imajini cizmeye calisir
Yillardir gerek yunanistan ve yunan adalarina gereksede kibris rum kesimine yapilan askeri usler ve yigilan muhimmatlar es zamanli olarak suriyede ve irakta pkk ypg ye yillardir verilen askeri lojistik destek abd ve siyonistler tarafindan neden verildigi suanki mevcut tabloya bakinca acik ve net sekilde ortada
İsrail gazzeye yada lubnana saldirdigi gibi topyekun bize saldirabilirmi zor sadece tahminim suriyede sinir uclarimizi zorlayabildigi kadar zorlamak isteyecek
İsin nato uyesi ulkeyiz bize saldiramaz yada nato ulkesi ulkeye yapilan saldiri tum.ulkelete yapilmis saldiridir gibisinden kimse la fontenden masallara itibar etmesin dunya uzerinde israilin katliamlarinin basladigi 7 ekimden gunumuze kadar insan haklarindan bmye yada adi baris amacli her ne olusum varsa hepsi tamamen cokmus islevselligi bitmistir
Cok daha fazlasi yazilabilir sadece bir kac yil once s 400 ler alinirken vay efendim.neden aliyormusuz yok efendim abd yi kizdirirmisiz al iste durum ortada ......

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri