Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Güncel Sosyal Haber

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, seçim nedeniyle 15 Mayıs tarihinde eğitim öğretime ara verildiğini açıkladı.

Özer, "Okulları sağlıklı bir şekilde bir sonraki güne hazırlamak için seçimin ertesi günü bir gün eğitime ara vereceğiz." şeklinde konuştu. Öğretmenler de idari izinli sayılacak.

Eski Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı ve eski CHP Milletvekili Kemal Derviş (74) yaşında hayatını kaybetti.

CHP milletvekili İbrahim Kaboğlu,
France 24’e konuştu:
HDP, bizim açık olarak söylemediğimiz ortağımız. Biz bu partiyle önümüzdeki dönemde insan hakları ve demokrasi konusunda çalışacağız

@Dil-figar, bugün burada hdp li alevi biriyle aramızda diyalog geçti. Abi neden sandığa gelmedin dedi.
Barış hepsi aynı, sitemin dişlisi, biri gider diğeri gelir. Sadece dişliler yenileniyor. Sistem değişecekse geleyim ama sadece değişecek hükümetse gelmeye gerek yok. Gelseydim de bu denklemde oyum Erdoğanın
Kılıçdaroğlu Alevi diye mi oy vermiyorsunuz deyince şok oldum.
Barış bölücü, kötü niyetli, ayrıştırıcı ve sizin gibi düşünmeyeni öteki kabul eden sizsiniz dedim. Bana ne sizin dininizden mezhebinizden.
Seni sevmiyorum, alevi olduğun için yada hdp li olduğun için değil pkk savunucusu o yüzden seni sevmiyorum. Hatta nefret ediyorum. Ben ne sunniyim ne Şii ne mezhebin amelde ne ittikatta yok. Bizi öteki kılan sizsiniz.

Adam diyorki benim gibi düşünmeyen herkes benim düşmanımdır...

Pkk nin tamamı, hdp nin de %30 u bu şekilde düşünüyorken bunlarla mı temel hak ve özgürlükler masaya yatırılacak :)

Seçim sonuçlarını İstanbul'da takip edeceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya geldi.

Yargıtay 10 yıl 10 ay ceza alan Kadir Şeker'in cezasını onadı.

trthaber.com/haber/turkiye/

20230518_115800.jpg

Kemal Kılıçdaroğlu: "Bütün vatandaşlarıma ilan ediyorum. Ben terör örgütleriyle hiç masaya oturmadım, bundan sonra da oturmayacağım.

Bizde inandık fkhaha8
Bay bay Kemal'in son çırpınışları 😀

@AsyA onlardan her şey beklenir bizim ilçenin bazı köylerinde muhtarlarına seçmenlerinizi ikna edin bize oy vermezseniz seçimden sonra hiç bir şekilde hizmet yapmayacağız demişler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri