Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

FK Düşünce Platformu

ForumKalemi Özgünlüğü ön planda tutan Özgür bir düşünce platformudur. 🤩
  • Birisi fikirlerini çalabilir, ancak hiç kimse yorum biçimini ya da tutkunu çalamaz. Tim Ferris [ Yaren ]
yBnkMW

Önemli Sosyal Farkındalık

Burç
Boğa
Meslek
Boş Gezenin Boş Kalfası
DisPVx
Takım
jXd4NV
Hikaye Şu :

ilkokul öğrencisiydim. soğuk bir kış günü, önlüğün üstüne giyecek montum yok. sınıfa girdiğimde öğretmenim herkesin içinde 'sana mont alalım mı' deyince, ben 'var öğretmenim, ıslaktı giyemedim' dedim.
O gün öğrendim şey;
İnsanlar iyilik yaptığını zannederken yürek burkabilir'di...

Maalesef bilinçli yada bilinçsiz insanlar bunu hep yapar... Lütfen bir davranıştan önce iyi tartıp biçiniz...
Alişan Kapaklıkaya kitaplarını okuyorum ,yeri gelince videolarını izliyorum o kadar bizden biri ki ,kendi de öğretmen ve öğrencileriyle iletişimi süper ,ona hep mektup yazıp dertlerini anlatmışlar insanlar ne acılar çekiyor ,neler yaşıyorlar o herkese yardımcı olmaya çalışmış böyle öğretmenler lazım bizlere ,hep ön planda olan öğrenciler ilgi görüyor geri planda kalanlar ise malum ,öğretmenler daha anlayışlı olmalı öğrencilerine karşı
Sınıfta gürültü yapan öğrencilerini uyarmak yerine Lamba kardeş dersimizin engellediğinin farkında mısın demiş
Öğretmen olarak aslında çok sorumluluk düşüyor onlara suçlamak en kolayı keşke bir e öğrencilerinin derinlerine ine bilseler eminim bunu yapanlarda vardır😊

Burç
Boğa
Meslek
Boş Gezenin Boş Kalfası
DisPVx
Takım
jXd4NV
Okuduğum Bunları kimseye anlatmamıştım kitabından bir satır
Ayağına giyecek çorabı olmadığı için okula geç kalan bir kız anlatıyor
Sırf o gün okula gidebilmek için ablasının çorabını çalmış,istemiş ablasından vermemiş ödünç
Okula geç kaldığı için müdürden azar işitmiş bu kızımız
Keşke diyor azarlamadan önce beni bir dinleseydi mazaretimi sorsaydı

Burç
Boğa
Meslek
Boş Gezenin Boş Kalfası
DisPVx
Takım
jXd4NV
Bu da burada dursun ders niteliğinde bir hikaye

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap