Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Önemli Mesajlarımı nasıl düzenlerim?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Merhaba arkadaşlar.

Forumumuzda kendi yazdığınız mesajları düzenleme sınırlaması bulunmaktadır.
600 dk ya kadar kendi mesajlarınızı kendiniz düzenleyebilirsiniz. Onun dışında yönetici arkadaşlardan yardım almak durumundasınız.

Özel mesaj ve konunuzun ilk mesajını düzenleyemezler silemezssiniz. Bunuda unutmayın.

Düzenlemek için mesajınızı alt kısmında Raporlamanın yanında bulunan üç noktaya tıklayın ekrana gelen düzenle butonuna basıp düzenleyebilirsiniz.

asminya

FK Üyesi
çok afedersiniz, derdimi nereye yazacagimi bilemedim buraya yaziyorum. gerekirse mesajimi uygun yere tasirsiniz elbette.

mesajlarima niçin ulasamadigimi öğrenmek istiyorum. mesajlarimi ara dediğimde ilk iki sayfa görüntüleniyor ve sonrasi yok. sebebini öğrenebilir miyim acaba?

asminya

FK Üyesi
@asminya, mesajlar silinmedi. Sadece resimler silindi. Mesajların hepsi duruyor ama aram sistemine yansımıyor.
@BaRoN baksın bir. Arama sistemine yansıtabilirmiyiz bakalım.
evet. lütfen. daha bikaç ay önce ilk mesajıma kadar ulasabiliyorken simdi bunun kisitlanmasini pek sevmedim. sizi diger forumlardan ayiran bir baska güzel özelliğinizdi keza. en azindan benim için. bu mümkün kilinirsa çok sevineceğim. simdiden teşekkür ederim.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@asminya, kısıtlama koymadık. Forumun silinmesine sonra alınmış bir hata. Sen söyledin farkettim. Tüm mesajları kurtardık (resimler hariç) inşallah çözeceğiz. Bizde farketmemişiz. Teşekkür ederim bildirdiği için.

asminya

FK Üyesi
@asminya, kısıtlama koymadık. Forumun silinmesine sonra alınmış bir hata. Sen söyledin farkettim. Tüm mesajları kurtardık (resimler hariç) inşallah çözeceğiz. Bizde farketmemişiz. Teşekkür ederim bildirdiği için.
ben mesajlarima ulasamadigim için kisitlanma olarak telaffuz ettim cümle içinde. bu durumu bile isteye yapmadiginizdan emin olduğum için de ayrica mutluyum. bir insani ya da bir forumu tanimak saniyorum böyle bir sey olsa gerek. farkinda olmadiginizin da farkindayim, ah çok tatliyim bugün. farkindaliklarimi farketmenizi sağladigim için daha çok.fkhaha8

dipnot: en sevdiğim rengi de 2022 hediyesi olarak kabul ediyorum, bu ranki haketmiyor olsam da, varolunuz.

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@asminya, sorun giderilmiştir. Arama sisteminde tüm mesajlarına ulaşabilirsin.
50 sayfa 1000 mesaj gösterilmektedir. Daha fazla göster dediğinizde tekrar 50 sayfa bin mesaj daha gösteriliyor. Arama sayfa sayısını çok uzun tutmadım forumu çok kasmasın diye
Sen var olasın. 😊

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar