Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

İmamoğlu'ndan yüzde 500'lük zam! "Bu yasaya da hukuka da vicdana da aykırı"

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Bence bu konuda ben konuşmayayım susmam :) uzar gider.
Hepsi yamuk neresinden tutsam elimde kalacak.
Ekreminde onlar kadar boş harcamaları, manipülasyınları ve yalan iftira ve karalamaları oldu. Sadece azıcık takip etmek lazım.

Hangi taraf olursa olsun adil olmak hakkını vermek lazım...

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
haha haklı olabilirsin ekrem onları yapmıyor ve hiç birşey yapmıyor sorun o birşeyler yapsın.. devam eden projelerin açılışını yapıyor kendi yapmış gibi . ekremden ilk başta bizde umutlanmıştık ama malesef durum ortada akp chp mhp önemi yok adam iş yapmıyor hangi partiye girse aynı terane olur bence aman boşverin ekremi yağmur yağcak

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Aslında diger akpli belediye başkanları gibi başkanlık odasına milyonlarca değerinde banyo yaptırsaydı sevilirdi, bi festival düzenleyip bilmem kaç lira harcadım deyip, çokca kısmını cüzdanına indirseydi ve filan falan daha uzar gider de neyse ne diyelim. İstanbulda da yasamiyorum, partisini de tutmuyorum bana da noluyosa:gulucuk:
@Brida ”bana da ne oluyosa” kısmına sesli güldüm bazen bana da olur Haksızlığa hiç gelemem balıklama dalarım Sonra aklım başıma gelir banane ne oluyorsa derim Gü)))

asminya

FK Üyesi
@Brida ”bana da ne oluyosa” kısmına sesli güldüm bazen bana da olur Haksızlığa hiç gelemem balıklama dalarım Sonra aklım başıma gelir banane ne oluyorsa derim Gü)))

Yok canım, ben hala imamoğlunun arkasındayım seviyorum adamı. #herseyguzelolacak :gulucuk:
Adamcağız güzel seyler yapacak da fırsat vermiyorlar ki. Diger doymazlar..

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Yok canım, ben hala imamoğlunun arkasındayım seviyorum adamı. #herseyguzelolacak :gulucuk:
Adamcağız güzel seyler yapacak da fırsat vermiyorlar ki. Diger doymazlar..
Doğup yaşadığım şehirin belediye başkanı olur kendileri henüz artısını görmedik öncesi-sonrası gibi yakıştırma yapmayacağım her gelen cukkaya indiriyor burada parti dayatması yanlış koltuk Makam mevki dayatması yapabiliriz ??‍♀️

asminya

FK Üyesi
Doğup yaşadığım şehirin belediye başkanı olur kendileri henüz artısını görmedik öncesi-sonrası gibi yakıştırma yapmayacağım her gelen cukkaya indiriyor burada parti dayatması yanlış koltuk Makam mevki dayatması yapabiliriz ??‍♀️

17-25 Aralıkta da kutu kutu paralar evden çıkıp, üstüne görüntülendi. Tapeler filan derken, adamın hırsızlığı kanıtlandı ama kimse hırsız demedi. Halen de idareci konumunda. Napıyor ediyor, kanun değiştiriyor yönetmeliklerle oynuyor bişeyler yapıyor kalıyor orada. Halen de kalma çabasında. Doymadı gitti, saray üstüne saraylar yapılıyor. İhtişamlı hayatını mütevazi bir hayata çeviremedi, çünkü israfı seviyor. İmam cemaat meselesi de var tabi. O yapıyor, yaptırıyor. Birilerine müsade ediyor, memnun ediyor, yapmasına göz yumuyor ve bu devam edip gidiyor. Haa öncekiler yapmadı mı, muhakkak ki olmuştur ama nedense bu hükümette akrabacılık üst seviyeye çıktı. Karısı, kızı, eniştesi, dayısı, oğlu, amcası, komşusunun halası vesaire vesaire. Bizdensen hizmet var, değilsen yok hesabı. Bunu da gördük malesef. Neyse, bunun gibi yüzlerce konu yazabiliriz buraya. Söylediğin şeye katılıyorum aslında, bu yüzden de bireysel çıkarlar hep varolmuştur ve olacaktır. Devlet adamlığı mühim burada, herkes devlet adamı olup devlet çıkarını düşünemiyor. Bireysel çıkarlar yüzünden de koltuklara yapışıp kalınıyor. Bu ülkede 200e yakın keredir ihale kanununda değişiklik yaptılar, bu en yüce örnek benim için. Bu zaten neyin ne olduğunu kanıtlıyor. Bak yine konuyu dağıttım. Ben az söyleyeyim, sen çok anla. Bi çay olsa da içsek iyi olurdu, demlesem mi acabaÖ))).

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
ne alakası var saraylar varmış adam mezaramı götürecek ülkenin taşınmazı o sen chp nin başındaki kuklayı konuş sgk genel müdürüyken kundaktaki çocugu sigortalı yaptı . . siz chp zihniyetini harbiden nasıl savuna biliyorsunuz anlamıyorum .. chp'nin din düşmanı olması hoşunuzamı gidiyor . içki rakı viski masalarımı kurulsun istiyorsunuz siz ne istiyorsunuz adaletten başka ? memlekette adalet yok herkes onu isterken çıkıp birileri o partiye bu partiye sallıyor . içtiklerinizden banada gönderin çay kafa yapmıyor

asminya

FK Üyesi
Tamam da ben chp yi savunuyorum demedim ama neden buradan dem vurdunuz anlamadım:)
Hemen bir tartışma ortamı yaratmaya çalışmanızda cabası.
Burada üslubu bozmadan da konuşabilmek mümkün olmalı bence.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
ekrem hdp li olmadıgına göre sevdiğiniz adamın partisi ondan dedim ama sana kişilik olarak demedim yorum içeriğine dedim .. sen anlaşılan ne sağım ne solum diyorsun ama sonuçta attıgın taş değiyor konuşmak lazım . siyaset yorumu olsun diye yapmıyorum bildiğim cidden bunlar herkesin bildiği . ya sen istersen kırmızı partiyi seç istersen beyazı bişi diyemem karışamam ama bu chp ninde hiç iyi bişeyi yok ya haksızmıyım

asminya

FK Üyesi
Efulimle yorumlaştık ve parti dayatmasının yanlış olduğunu belirtti ve bizde bunu bir kenara bırakıp, makam mevki dayatması ile ilgili konuşmaya yönelik konu dışına çıkmadan o şekilde bir konuşma yaptım. Keşke onun ve benim yorumlarımı daha iyi okumuş olsaydınız.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
okudurm brida saraylar kutular yorumunun hedefi belli bu nasıl tarafsızlık oluyor tek parti üzerinden eleştiri yaparak :D neyse neye ne eleştiri yaptıgın yok ben bir taraf değilim taraftar degilim ama akp liyim oy kullanılsa yine ona vericem oy kullanmamakta çare degil.. ama asla hayatım boyunca chp ye oy atmam . ne degerlerime saygısı var nede kendi degerlerine .. atatürk partisi degil chp yaşım 31 eskiden neyi hedeflerdi ideolojileri nedir bilmem ben ama şu zamandaki chp teröristle iş birliği yapan bir chp iktidarı devirmek için herkesle pazarlık yapan bir parti . millet aptal degil bunu görüyor biliyor. . akp ise samimi bir parti degil adam dediki hz ömerin adaletini getiricez bu konuşmayı yanılmıyorsam fazilet partisi veya refahtayken yapmışlardı ama ne adalet var ne refah yinede belediyecelik anlamımda insanına hizmet veren bir parti.. ve pahalı bir parti zengini tutar zam üstüne zam çakar . istese ekrem imamoğlunun bu zamlarınıda engeller merkez yönetim işte burda siyasetin fırıldaklığı işin içine giriyor neden engellesin rakip partinin dimi... bak bunları görmediğimizde biz halk olarak tartışıyoruz kalpler kırıyoruz yoksa ben neden brida ile durup dururken tartışayım siyaset konusunda birşeyde uzlaşmak istedikde biz seninle uzlaşamadık mı ? sende bende kötümüyüz sence ? hayır işte bu senin partin benim partim olayı yapıyor . ben iki tarafıda eleştiriyorum sen tek tarafa sallayıp akp mi dedim diyorsun.. ya kardeşim bok kokuyor burası dere var burda.. bu adam yokken yoktu bu . anlatamıyoruz ki

asminya

FK Üyesi
Tamam sen kazandin.
Cevaben yazmayacagim.
Evin küçük yaramaz çocuğu gibisin valla.
:tp:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar