Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Şehirler İlden İle Geziyoruz :)

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@NoktA cım çok güldüm mesajına düşününce şimdi üç beş yıl çok uzun bir süre ben haftada bir il ekleriz diyordum ama hızlı ilerlesin diyorsanız diğer illere dha çabuk geçiş yaparız :) @EfuL!m bitanesin sen :)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
@NoktA cım çok güldüm mesajına düşününce şimdi üç beş yıl çok uzun bir süre ben haftada bir il ekleriz diyordum ama hızlı ilerlesin diyorsanız diğer illere dha çabuk geçiş yaparız :) @EfuL!m bitanesin sen :)

Ben anlayamadım canım kusura bakma :) nasıl uygun görürsen öyle olsun ıh;;

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Ben anlayamadım canım kusura bakma :) nasıl uygun görürsen öyle olsun ıh;;
Dur daha açıklayıcı konuşayım? bazen karışık konuştuğum doğrudur ?yani konu olarak bir il hakkında bir hafta konuşalım dediydim peş peşe konular olmasın diye ama düşününce değin mantıklı geldi 81 il var sonuçta çok uzun sürer :)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Dur daha açıklayıcı konuşayım? bazen karışık konuştuğum doğrudur ?yani konu olarak bir il hakkında bir hafta konuşalım dediydim peş peşe konular olmasın diye ama düşününce değin mantıklı geldi 81 il var sonuçta çok uzun sürer :)
Ben yine yanlış ifade ettim. Bu gün pazar ya ondan galiba :D Senin söylediğini anladım canım :)
Konuyu işlerken haftada bir il ekleyeceğini düşünemedim. Ben biraz aceleciyimdir. Tipik koç burcuyum :) Sen konuyu nasıl işlemek istersen öyle devam et demek istedim :gl5:

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Ben yine yanlış ifade ettim. Bu gün pazar ya ondan galiba :D Senin söylediğini anladım canım :)
Konuyu işlerken haftada bir il ekleyeceğini düşünemedim. Ben biraz aceleciyimdir. Tipik koç burcuyum :) Sen konuyu nasıl işlemek istersen öyle devam et demek istedim :gl5:
He Tamm ? Yok yok bende de bugün var birşeyler ? hadi senin pazar günü olduğu için öyle bendeki sıkıntı neden ??

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar