Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Şehirler İlden İle Geziyoruz :)

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Yepyeni bir konu ile foruma biraz renk katalım sırasıyla illeri ekleyip forumdan gidip gezen üyelerin katkısıyla neleri meşhur yiyecek, içecek gezilecek yerleri orayla ilgili varsa güzel anıları sizinde katkılarınızla güzel bir konu haline getirelim Bismillah deyip ilk ilimizden başlıyoruz 01 Adana :) Adana kebap sevenleri konuya davet ediyorum Adana deyince akla başka neler gelir sizde iz bırakan tarihi yerlerin isimlerini konuya yazarmısınız :)

Ekli dosyayı görüntüle 11182

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Adanaya gidekmi kebabindan yiyekmi @Masaru :)
Gittim ben kebabindan da bici bicisinden de yedim
Ağustos ayında gitmiştim pişman oldum çünkü çok sıcak ve aşırı nem vardı oradakilere siz burda nasıl yaşıyorsunuz demistim :) ben yaşayamam galiba :)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Aşalama nasıl bir şey acaba dşnm
Bize gelişiniz çabuk olacak ıh;;

Dil-figar

FK Editör
FK Yarışmacı
🍀🐞
Burç
Aslan
Memleket
Trabzon
AodL3W
Takım
CNBHo3
Gecende uçak biletinde indirim vardı,önūmūzdeki ay gunluk arkadaşımla Adana'ya kebab yemeye gidecez :D

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@Dil-figar öyleyse gidip geldikten sonra seni konuya tekrar bekleriz ben adanaya gittim kebabından da yedim :) güzeldi çok sevdim iyiki vejeteryan değilmişim :)

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Adana dedin mi bu forumda akla Ben gelirim.
Yıllarım adanada geçti.
İki yıldır yokum sende adana ama bişey kaybettim mi, evet bir çok arkadaş...

Kebabı bir yana salata çeşiti ile dillere destandır kebabı. Kaburgacı yaşar, hemşehrim ve değerli dostum en meşhur yapandır kebabı.
Şırdan korkan mumbaar geceleri, Özelliklede kışın vazgeçemediğimiz lezzetlerden. Öyle hemen alışamazssınız ama alışıncada bırakmak istemezsiniz.

Bici benim cennetim, bici, karsambaç illa yiyeceksen menderesten yada sevgi Adasında ye...

Adana aslında güzel yer ama iti opuğu çok.
Köy kahvaltısı yapacaksan 3. Köprü taraflarında mükemmel yerler var. Be en çok kazım dayının yerini severdim.

Kelle paçasıda güzeldir. Tantunide değil ama kokoreçi meşhurdur :)

Adanayla ilgili soruları alabilirim :)

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Ben Adana'ya iki defa gittim ilk gidişim biraz atraksiyonlu korkulu oldu o zaman Kobani olayları vardı evden çıkmıyorduk orda mahsur kalmıştım sonra çok şükür yola çıktık ama otobüsteki herkes korkuyor şöför nerelerden geçti bilmiyorum bi şekilde sağ salim eve döndüm
İkinci gidişim bol gezmeli bol yemeli geçti adanalılar sitem etmesin ama bici bici çok sevmedim desem bence Adana'lı ların bici yi çok sevmelerinin sebebi Adana'nın çok sıcak olması serinletiyor o yüzden şalgam içemiyorum şırdan hayatımda hiç yemedim tamm sustum ? biz evdede yapıyoruz şırdanı yemiyorum başka yerde niye yiyeyim ? onun dışında mekan ismi bilmem ama ciğeriydi kebabıydı taş kadayıfıydı yedik güzeldi bir tek aşalamayı bende bilmiyorum bi dahaki gidişimde artık :) şimdi diyeceksiniz ki yediğin içtiğin senin olsun bize gördüklerini anlat ? her yerini gezemezsemde güzel geçti taş köprü ve çoban dede en çok ilgimi çeken yerler parkları falan güzeldi genel olarak Adana güzel ama çok sıcak bizim buranın iki katı sıcak memleket orda kesin anında buharlaşırım ?

Bu şarkıda tüm adanalılara gelsin :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar