Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Arşiv İçinden Geçeni Söyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@SiyahSancaktaR, bende art niyeti olmadığını biliyorum. Ama inter yanlış anlamasın diye düzeltmiştim mesajı. Sanırım kalan kısmı bile yanlış anlamasına yetti.
Hayrolsun. Zamanla tanır anlar inşallah :)

@Qasem, aynen düzenleme yapmıştın ve açıklama Üstadım :)
Anlar inş en kısa zamanda..

Yahu, zeytinyağını anladikta, tadelle de kalmamiş markette..metroyla idare edeceez artık.. : p
Bak, ben dedim size kabak bana patladı..Filtre olayı da güme gitti..:d elimizde ne kaldı, etiket!.. :d

Eger bu durum gercekten benim yüzumden yaşandiysa ne yapmalıyım?(yani ben hala ihtimal vermiyorumda)

A- Ben gideyim, inter geri gelsin..
B- Araya biri girsin, durumu izah etsin..
C- Kendisine bir şiir hediye edeyim..
D- Hicbiri..

Oturun oturduğunuz yerde noluyor ya

Yahu, zeytinyağını anladikta, tadelle de kalmamiş markette..metroyla idare edeceez artık.. : p
Bak, ben dedim size kabak bana patladı..Filtre olayı da güme gitti..:d elimizde ne kaldı, etiket!.. :d

Eger bu durum gercekten benim yüzumden yaşandiysa ne yapmalıyım?(yani ben hala ihtimal vermiyorumda)

A- Ben gideyim, inter geri gelsin..
B- Araya biri girsin, durumu izah etsin..
C- Kendisine bir şiir hediye edeyim..
D- Hicbiri..
D: Hiçbiri fkkahve0

Şakayla söylemişmiş, benim de intikami al inter..:d Bir gün o 'filtre'nin başına iş acacagi belliydi..:d
neyse ben konu dışıyım, şimdi bana patlamasinlar..: p

Bu arada etikete hayır!..
Gören görür..
Görmeyen gözü neyleyim! ;)

Sayın yönetim foruma yumruk atma özelliği istiyorum fkhayir10 fkboks0

@AsyA, yönetici olarak protesto ediyorum seni değerli muhterem :D

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim,sizin bahsettiğiniz mesaj ve filtreleme olayı nedir bilmiyorum gerçekten,kimseye küs yada kırgın değilim, @AsyA senin söylediğin birşey de değil hatta ne olduğunu bile bilmiyorum, @müstahsen ile ilgili de bir bilgim yok, benim bahsettiğim mesaj olayı kişisel bir durum forumla alakası yok, dediğim gibi kimseye kırgın veya küs değilim,biraz böyle olması gerekiyor hepsi bu,kimse üstüne birşey alınmasın,üzülmesin yine buluşuruz kısmetse,hepinize teşekkürler.sevgi ve saygıyla kalın.

'Yumruk' derken demiyorsun da, hâla filtre diyorsuuun Qasem.. (vaveyla smly)
Inter'in neden gittigini anlayan var mı?..:d
Yarın Asya ve benim bayan oldugumu düşünenler haric tüm bayanlara iltifat edecem..;)
Şiddet'e hayır!..Bir de etikete hayır! : p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri