Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Arşiv İçinden Geçeni Söyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Öyle bir işte çalışmak istiyorum öyle yoğun olayım ki yemek yemeye bile fırsatım olmasın eve geldiğimde yorgunluktan uyuya kalayım hiçbir şey düşünmeye fırsatım olmasın hayat benim için çalışmaktan ibaret olsun.

asminya

FK Üyesi
kimi getireceklerdi başka sevgili kolonya, bu kadar doğrudan koru kolla destekle eylemini yapan başka kaç kisi vartii;

Kolonya

Yeni Üye
kimi getireceklerdi başka sevgili kolonya, bu kadar doğrudan koru kolla destekle eylemini yapan başka kaç kisi vartii;

Öncekiler de kafa yapısı bakımından çok farklı değildi. Ama TRT’de yapılan dizaynda; Seta’cıların, pelikancıların, fahrettincilerin atanmasının ardında yatan şey olarak, Türkiye’nin gireceği yeni döneme yapılan hazırlığın bir parçası olarak görmek gerekiyor. OHAL’in uzatılması, gözaltı sürelerinin 12 güne uzatılması, kayıp silahların gündeme gelmesi, kimi milis yapıların konuşulması, JİTEM isimli bir İnstagram hesabı üzerinden “infaz edilecekler listesi” yayınlaması, iktidar bloğunun kendi içerisindeki çatırdama sesleri, İzmir’deki silahlı saldırı vs gibi son zamanlardaki birçok parametreyi bir araya getirince önümüzdeki sürecin olası bir iç savaşın ayak seslerini andırdığı, zemini oluşturulduğunu düşündüğümü rahatlıkla söyleyebilirim. TRT’deki atama bu toplum mühendisliğinde kendince rol üstlenecektir. Önümüzde kritik bir YAŞ zirvesi var. Bence ondan sonra tablo daha da netleşecek ve tüm klikler ona göre konumunu alacaktır.

SiyahSancaktaR

FK Üyesi
Ceddi Osmanlı
Burç
Yengeç
JkcUDD
Ruhunu anlatmak zordur..

Herkes farklı anlar..

Mukayeseye gerek duymadan..

Kimse kendine şunu sormaz .

Ruhunu anlatmaya çalışan acaba hangi ruh halinde anlatmakta...

Kendi derdini kendi içinde patlayarak yaşamak en güzeli.

Derdi dağlara âleme haykırmak en muhteşemi insan olmadan...

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@Kolonya, olaya bence şu açıdan bak...
Pelikancılar bir şekilde fetöyü tasfiye etti. Detaylar burda konuşulacak iş değil. Sonra AKP içindeki aykırı ses ve hareketin mimarlarını tasfiye ettiler. Şimdi ise hem kuruma kendilerinden olanı koyuyorlar. Aile ve sosyal çalışma bakanı Zümrüt mesela, bir iş yerine çaycı olacak kalitede bile değil. Medya organlarına bakın, il teşkilatları yeniden şekilleniyor, onlara bakın. İlçelere kadar yeni şekillenmelere bakın. AKP yok artık Prlikan partisi var. Ve ülkeyi adım adım kendi zihniyetlerine göre yeniden şekillendiryorlar. Erdoğan ellerinde kuklaya döndü. El kaide, nusra adı altında nekadar muhalif islamcı varsa hepsini tek tek alıyorlar. Nusracı diye aldıkları hiçbir tane ismin tehriru heyetu şamla zerre ilişkisi bile yok. Kimini işid bahanesi ile kimini fetö bahanesi yada kripto fetöcü olarak alıyorlar. Delil yok bişey yok. Toplum mühendisliği böyle yapılıyor.
Net bir dille söyleyeyim. Muhalefet üzerinde inanılmaz bir güce sahipler, Kemalı hala orda tutacak güçleri var. Kimse bana hikaye okumasın. Chp kemali istemiyor. Ve Kemal onlara bir seçim daha kazandıracak.
Pelikan yeni dönem için iktidar. Onlar kazandıklarında muhtemelen özgürder camiasından banada ulaşamayacaksınız.
İç savaşa gidecek her yolu tıkamayıda biliyorlar. İdealleri, ilkeleri ve insanlık için ölecek insan sayısı kaç ki İç isyan çıksın. Ülke ideolojisi için ölecek ahmaklara dolu. Bu yüzden usta iç isyan ihtimali uzak. Bu yeni trol ülkenin iktidar ayak sesleri. Ve her tür yalan, iftira karalama, kumpas devrede.
Hani konuşacaz diyenler varya, Sarıgül, ince, dovutoğlu, babacan... Niye susuyorlar, niye konuşamıyorlar, niye sadece tehdit dili var...
Bu arada tosuncuğun tahliyesi yakın. 10 milyarın üzerinde parası kullanılmak üzere bırakılacak...
Babasını hayrına teslim olmadı. Ve net bir dille kimseye kar vaad etmedim diyebiliyor, herkesin ana parasını ödemeye geldim diyor. Size kol kanat geren bir güç olmasa bunu yapabilirmisiniz?
Sezgin baran trolünde de aynı sahneyi göreceğiz.

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Adamın 6 tane çocuğu var gerekçe olarak aşı kısırlık yapıyor diye corona virüs aşısı olmuyor :eek:klava:amca ne yapacaksın bu kadar çocuktan sonra kısır olup olmaman çok mu önemli

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Çok şükür yağmur yağıyor ve Meva kendini dışarıya atar uzun zamandır beni mutlu eden en güzel şey teşekkürederim Allahım rahmetini esirgemediğin için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar