Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Analiz FK'da skandal oylama! :)

müstahsen

FK Üyesi
Son cumlen herseyi ele veriyor..kimin kiskanc, kimin kibirli..vsvs

Meva bana oy verdi diye üstünu cizen bir uyeden ne beklenir ki..lakin ben size oy veren uyelerin hic birinin uzerini cizmedim..cizmem de..
lakin sizi yok saydim!..:)

Gelelim sana Qasem..
"Mart ayninin en sevilen uyesi" diye başlık koysaydin..Hic itiraz etmezdim..Mart ayinin uyesini secerken; uyeler, aktiflige verdigi cevaplara,eylemlerine,actigi konulara, sempatikgine, esprilerine..uyumuna..vsvs bakilmaliydi.
Hakettigini dusundugun, benim gormedigim 1.olan uye ne yaptida 11 oy aldi..hadi soyle bana?! Ya da ona oy verenler soylesinde bilelim..
Bende diyim ki ben yanlış yaptim, hepinizden özür dileyecegim..

Eymen adelet basite alinacak bir davraniş degil, Allahın emridir..
ben kumpas derken sadece latife yapmıştım..Asıl sorun adil olmamalari..ben bunun itirazini yapiyorum..Yoksa kim 1.olmuş umrumda bile degil..

Son olarak Qasem sana soyleşide sordugum 5 ve 6. sorular kadük oldu..cevaplamanı istemiyorum..

Efculim devam etmiycek..:) Cesaretin varsa müstahsen haklı de; bak o zaman üstünu cizmiyorlar mi?..:))

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Müstahsen senin espri anlayışın, proteston, hayata bakışın böyle. ZiLaN inkide boyle. Hepimiz söyleriz üzerini çizdim diye ne var bunda:) abartmayalım lütfen :)

Eymen

FK Üyesi
Sıradan Üye
Son cumlen herseyi ele veriyor..kimin kiskanc, kimin kibirli..vsvs

Meva bana oy verdi diye üstünu cizen bir uyeden ne beklenir ki..lakin ben size oy veren uyelerin hic birinin uzerini cizmedim..cizmem de..
lakin sizi yok saydim!..:)

Gelelim sana Qasem..
"Mart ayninin en sevilen uyesi" diye başlık koysaydin..Hic itiraz etmezdim..Mart ayinin uyesini secerken; uyeler, aktiflige verdigi cevaplara,eylemlerine,actigi konulara, sempatikgine, esprilerine..uyumuna..vsvs bakilmaliydi.
Hakettigini dusundugun, benim gormedigim 1.olan uye ne yaptida 11 oy aldi..hadi soyle bana?! Ya da ona oy verenler soylesinde bilelim..
Bende diyim ki ben yanlış yaptim, hepinizden özür dileyecegim..

Eymen adelet basite alinacak bir davraniş degil, Allahın emridir..
ben kumpas derken sadece latife yapmıştım..Asıl sorun adil olmamalari..ben bunun itirazini yapiyorum..Yoksa kim 1.olmuş umrumda bile degil..

Son olarak Qasem sana soyleşide sordugum 5 ve 6. sorular kadük oldu..cevaplamanı istemiyorum..

Efculim devam etmiycek..:) Cesaretin varsa müstahsen haklı de; bak o zaman üstünu cizmiyorlar mi?..:))

@müstahsen ayın en sevilen üyesi tavsiyesini en baştan söylemiş olsaydın konu eminim buralar gelmezdi.
Kıskançlık, yönetimi adil olmamakla suçlamak, üyeleri kayırıyormuş gibi bir söylemlerde bulunmak. Bunlar kışkırtmaktan başka bir şeye yaramayan sözler.
Hele böyle bir konu üzerinden bunların konuşulması gerçekten hayret verici.
Benim tavsiyem hemen etiketleme yapmamalısın.

Dil-figar

FK Editör
FK Yarışmacı
🍀🐞
Burç
Aslan
Memleket
Trabzon
AodL3W
Takım
CNBHo3
@müstahsen yazdıklari okuyunca senin adalet anlayişinla bizim adalet anlayişimiz çok farkliymis onu anladim.
Ayin uye secimini genel oylamaya sunmadan direk yonetim secseydi yorumun ne olurdu onu merak ediyorum.:)
Beşli bayan çetesi diyorsun ya ,biri sana oy vermiş,geriye kalan dörtten biri olarak oyunu değistir butonu aktif olsaydi eğer senin bu yorumun uzerinde oyumu değiştirir zilana verirdim.
Beşli çeteden geriye ūç kişi kaldi varsayalim ki zilana verdiler,11 oydan 8 oyu disardaki arkadaşlar vermiş,oh ne guzelde olmuş centimenlik yapmislar dort bocek içinde bir çiçeği ayin uyesi yapmislar, burdan zilana oy veren herkes Teşekkur ediyorum. :))
Evet dort erkege karsi bir bayan kumpasi kurarak sırf @müstahsen kazanmasın diye kumpas kuran kendimi de Tebrik ediyorumfkhaha8

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@müstahsen, ben ZiLaN'a oy verdim. Vermemi sebebi bacımı d@ha aktif görmek ve her aktif olduğunda bakış açısından yararalanıyor olmam.
On vermeseydim Murata verecektim. Muratın özgün yazması, farklı bakış açısı ve daha çok aktif olması.
On vermesem sana verirdim. Espiritüel bakış açını seviyorum.
Ama hepsinden önce ben paradigmayı bakarım.
Senle tanıştıkç inşallah daha güzel şeyler ortaya koyacaz.
5.6. Cevaplayacam ::

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Meva ile aramda olan samimiyetin derecesini anlamaya vakıf değilsiniz akleden biri olsaydınız yazdıklarım üzerinde tefekkür ederdiniz Allah adalet ağzınızdan düşmüyor ama oy almadınız diye forumu yıpratma ve herkesi birbirine düşürmeye başladınız yeryüzünde bozgunculuk çıkartan..... gibi bir çok ayet var onları okuyup anlamayı deneyin gerçekten komiksiniz sadece gülüyorum Allah size şifa versin yoksa gidişat kötü

müstahsen

FK Üyesi
Zarip Z kusagınin esprisini yapmayaydin iyiydi..;)

Eymen sanirim oylamada yazdıklarimdan haberin yok..:)

DIl-figar ilk 4 maddeyi tamamen nuktedan bir bakiş acısı ile yazdim neden oraya takildın..:) Yonetim ayin uyesini secseydi ' dikta rejimine' hayir derdim..:d mesele benim 1.olmam degil ki..Haketmeyen birinin olmayan adeletinizle secilmesi..!

Qasem hic sevmem ideolojik cevaplari, Niyetini, adil davranilması gereken konuyu alet etmemeliydin..ve neden ayriliklarin yasandigini, kavuşmalarin ahirete neden birakildigini....

Hic hem de hic haketmeyen bir uyeyi 1.sectiniz..Adaletten saptiniz..hic biriniz de cikip biz adil davrandik diyemiyorsunuz..Diyemezsiniz, sadece mazeret öne surersiniz..

Eger 1.uyenin yerinde ben olsaydım, ne derdim biliyor musun? Ben 1.olmayı haketmedim ki: Bana olan sevginiz, sizi adaletten saptirmasaydi keşke..

Ve son olarak..Hayırli cumalar ve Hayırlı ramazanlar diliyorum..
Bana dua edin olur mu?..:)

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar