Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Analiz FK'da skandal oylama! :)

müstahsen

FK Üyesi

Adil davranmadıgınızı yüzüneze bir "osmalı şamarı" gibi vuramıyacagımi mı sandınız!.. :)
Önce forumun sahibi Qasem'in yaptigi gibi yapalım oylama farklı pencerelerden bakmaya calisalim..
Bir..Oylamadaki kisileri secen Dil-figar 4 erkek uyeye karşılık 1 kadın uyeyi secerek kurulan 'kumpas'ın baş mimarı olmuş olabilir..
Iki.."Kadının fendi, erkegi yendi" sözünün gercekleşmesini isteyen 5 li bayan admin cetesi, gücün adaletine güzel bir örnek vererek tarihe gectiler..(!)
Üc..'Galip sayılır bu yolda mağlup' diyen müstahsen adaleti gözeten uyelerin hakkini aramaktan asla geri adım atmaz..
Dört..Birinci olamazsan bile yine "gönüllerin şampiyonu" oldun diyerek kendimi avutabilirim..

Düzetme; dil figar ve yönetimin kumpasiymiş..:d

Devamı gelecek..:)

Son düzenleme:

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Bence oylamaya ilk defa katılmana rağmen gayet iyi oy aldın Vee o adil davranmadı dediğin yönetimdeki 5'li bayan çetesi diye tanımladığın onlardan meva sana oy verdi 😏 yeterince adil değilmişiz fkdayak1

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
@EfuL!m, tamm öyleyse senden güç alarak çıtayı yükseltiyorum hem @Dil-figar tek başına seçmiyor yönetime sunuyor birlikte karar veriyoruz fksilah0hem kendine oy vermiş hemde söyleniyor fktrip4

müstahsen

FK Üyesi

Aslına bakarsanız konuyu görunce adımı listeden sil diyecektim, cunku zerre miskal böyle yarışmalarda adımın gecmesini istemem..Nefs okşamaktan başka hic bir işe yaramaz..(Hatta oylamaya şaşırmadıgimida belirttim)..lakin;
Dedim ki..
Kiskanc ve bencil olmayin..
Adil olun, Allah adil olani sever..
Sevdiginiz, gonul verdiginiz uyeyi secmiyorsunuz..
Peki siz ne yaptiniz..Adını 15 gun once 'duelloya davet' konusunda gordugum..Son bir ay icinde toplasan 2-3 tane 'okunur yorum' mesaji bulunan bir uyeyi 11 oy vererek adaletin terazisini mahvettiniz..:d
Aslına bakarsanız en az oyu alması gerekirdi..(Sarayın dalkavukları her platformda vardir, olacaktir da!)
Kervan'a 2 oy vererek iktibas dahi olsa verdigi emegi yok saydıniz!
Murat (3) ve Kenshi'nin (2) forumda daha aktif ve elle tutulur, gözle gorulur guzellikler yaptigina da gordüm, yazık adaletinize..
Sizler kabul etsenizde etmesenizde; Bu ayin uyesinin kim olması gerektigini adiniz kadar iyi biliyorsunuz..

Peki neden böyle oldu sorusunun cevabini bir sonraki bolumde..

Son düzenleme:

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
@müstahsen, yönetimde son karar benimdir. Dilfigar isim önerdi bende değiştirerek onayladım.
Her ay farklı isimleri oylamaya sunuyoruz.
O ayın en aktifini değil foruma katkısıyla o ay kim kimin zihin dünyasına etki etmişse ona oy veriyor, aktifliğe verilen bir oy yok. Yada aktifliğe göre üye seçen yok.
Benim bu konudaki kriterlerim forum duyurularında yaptığım açıklamada belli.
Forum yönetiminde ne kimse arkadaşını dostunu seçiyor, nede oylama ona göre yapılıyor. Kimse kimsenin dalkavukluğunu yapmayacak kadar kaliteli.
Zilanın kalitesine gelince, Aldığı oyu hak ettiğine inanıyorum. Bazı insanlar dönem dönem full aktif ol masalarda aktif olduklarında katkıları özgün yorumlarıyla azımsanmayacak kadar değerli olur. Senin görmediğini başkası görmüştür.
Daha önce yönetim üyeyi seçer oraya koyardı. Şimdi 5 kişi arasından seçiyoruz. Elimizden geldiğince her ay farklı isimlere yer veriyoruz. Zira aktiflik temel kriter değil, kriterlerden sadece biri.

Varsa alternatif önerin bekliyorum.

Eymen

FK Üyesi
Sıradan Üye
Düşündüğün gibi öyle ince planlar kuran arkadaşlar değildir buradaki yönetim.
Listede olan herkes ayın birincisi olmaya adaydır takdir üyelerindir.
Bu kadar basit :)

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Meva sen yönetimdemiydin,pardone..:)

Aslına bakarsanız konuyu görunce adımı listeden sil diyecektim, cunku zerre miskal böyle yarışmalarda adımın gecmesini istemem..Nefs okşamaktan başka hic bir işe yaramaz..(Hatta oylamaya şaşırmadıgimida belirttim)..lakin;
Dedim ki..
Kiskanc ve bencil olmayin..
Adil olun, Allah adil olani sever..
Sevdiginiz, gonul verdiginiz uyeyi secmiyorsunuz..
Peki siz ne yaptiniz..Adını 15 gun once 'duelloya davet' konusunda gordugum..Son bir ay icinde toplasan 2-3 tane 'okunur yorum' mesaji bulunan bir uyeyi 11 oy vererek adaletin terazisini mahvettiniz..:d
Aslına bakarsanız en az oyu alması gerekirdi..(Sarayın dalkavukları her platformda vardir, olacaktir da!)
Kervan'a 2 oy vererek iktibas dahi olsa verdigi emegi yok saydıniz!
Murat (3) ve Kenshi'nin (2) forumda daha aktif ve elle tutulur, gözle gorulur guzellikler yaptigina da gordüm, yazık adaletinize..
Sizler kabul etsenizde etmesenizde; Bu ayin uyesinin kim olması gerektigini adiniz kadar iyi biliyorsunuz..

Peki neden böyle oldu sorusunun cevabini bir sonraki bolumde..

Bende ne bu saçmalık ve kıskançlık diye başlıyorum o zaman forumda aktif olup olmamam mesajlara yorum yapıp yapmamam benim takdirim buraya gelince illa ki konulara yorum yapılacak kuralı yok ha yorumdan kastınız mesaj sayısını arttırmaksa siz bunu çok iyi bir şekilde yapıyorsunuz zaten buraya gelmem sadece buradaki değer verdiğim insanların nasıl olduklarını neler yaptıklarını görmek için
Ayrıca burası serbest ve sosyal bir platform neyin nasıl olduğunu gayet iyi biliyorum sizde bu kadar ciddiye almasaydınız keşke alt tarafı bir yarışma hayati bir değeri yok eğlencesine her şey sizden fazla oy aldım diye saygısız ithamlarda bulunamazsınız sadece kendi üyeliğiniz ve aktifliğinizle uğraşın
Çok ağır konuşmak istiyorum ama terbiyem ve buradaki insanlara olan saygımdan sizi önemsemiyorum kıskançlıkta kolay bir dert değil Allah yardımcınız olsun

Ayrıca @Meva seni de çizdim haberin olsun...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar