Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

En Son Ne İzledin ?

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Death on the Nile

10/6

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Yıldızlar arası izledim ikinci izleyişimdi baya güzel bir film
Filmin yönetmeni C. nolan ve kardeşi amerika da bir üniversite de bu film için 4 sene boyunca akedemik çalışmalar yapmış,filmi Christopher Nolan kendi yazmış müzikler büyük usta Hans Zimmer'in.. çok iyi filmdir... özellikle müzikleri filme inanılmaz hava katıyor.ayrıca bu film pek inanmayabilirsiniz ama bize geleceğin şekillenmesini de anlatıyor.

evin adresini sorsanız bilmem film hakkında baya bilgim varmış :D

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
@interceptor, vayy bunları bilmiyordum hiç baya iyi olması bundna kaynaklı demek ki adamlar gerçek bir film yapmış tekrar tekrar izlenebilir 😯 nerden öğrendiniz hepsini ben filmi izleyip geçtim sadece 😑
Beni de korkuttu biraz bizim için yaşanacak başka dünya var mı ama sorun o adamlar buldu Jüpiter saolsun ya biz ne olacaz 😪

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
@interceptor, vayy bunları bilmiyordum hiç baya iyi olması bundna kaynaklı demek ki adamlar gerçek bir film yapmış tekrar tekrar izlenebilir 😯 nerden öğrendiniz hepsini ben filmi izleyip geçtim sadece 😑
Beni de korkuttu biraz bizim için yaşanacak başka dünya var mı ama sorun o adamlar buldu Jüpiter saolsun ya biz ne olacaz 😪
bir film delisiyim diyebiliriz, beş bin filmlik bir sinema arşim vardı onu birazcık düşürüp iki bin filme indirdim : ))) filmi izlemeden önce okumuştum bir yerde. ayrıca C.Nolan Inception filmini 16 yaşında yazmış,adam bir dahi Chiristopher Nolan filmlerinin hepsini izlemenizi tavsiye ederim gerçekten değişik bir yönetmen,kendine has bir karakteri var,ayrıca çok yakında acayip kadrosuyla atom bombasının hikayesini anlatacağı Oppenheimer filmide gösterime girecek.

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
@interceptor, baya alakalısınız filmlerle ben izleyip geçiyorum genelde arşivlemek hiç aklıma gelmemişti 🤔 bu adam ciddi anlamda kaliteli film yapıyor diğerleri gibi atmaca ve tamamen kurgusal değil en azından başka filmlerine bakmamıştım onlara da bakayım ben umarım hepsi bilim kurgudur 🤭
Dediğiniz film yeni mi düşecek sinemaya ofofof kim bilir ne zaman düşer de ben izlerim 😪

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
@interceptor, baya alakalısınız filmlerle ben izleyip geçiyorum genelde arşivlemek hiç aklıma gelmemişti 🤔 bu adam ciddi anlamda kaliteli film yapıyor diğerleri gibi atmaca ve tamamen kurgusal değil en azından başka filmlerine bakmamıştım onlara da bakayım ben umarım hepsi bilim kurgudur 🤭
Dediğiniz film yeni mi düşecek sinemaya ofofof kim bilir ne zaman düşer de ben izlerim 😪
Oppenheimer, Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'ın hayatına odaklanıyor. Filmde Julius Robert Oppenheimer’ın, İkinci Dünya Savaşı sırasında atım bombasının geliştirilme sürecindeki rolü gözler önüne seriliyor.

21 temmuz 2023 malesef,daha var ama çok kaliteli akılda kalıcı filmler yaptığı doğru tüm filmlerini tavsiye ederim.

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
@interceptor, fırsat bulunca bakacam mutlaka kaliteli filmlerin sayısı çok azaldı artık bunlara bakayım teselli olsun teşekkür ederimfkbudur0

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Snowpiercer şimdilik bütün bölümleri bitti gayet güzel bir dizi :) Uysallar mini diziydi 8 bölümlük çok beğenmedim ama yinede izledim çünkü sonunu merak ettim :) Uysallar dizisinden sonra o diziyi unutturacak bir dizi izlemeliydim sherlock dizisini buldum 2.sezon 3.bölümdeyim mini dizi gibi 3.sezon dışında bütün sezonlar 3 bölümlük sadece 3. Sezon 4 bölümlük 4. Sezonla bitiyor mu bilmiyorum ama dizi güzel izlediğim kadarıyla çok beğendim :)

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Snowpiercer şimdilik bütün bölümleri bitti gayet güzel bir dizi :) Uysallar mini diziydi 8 bölümlük çok beğenmedim ama yinede izledim çünkü sonunu merak ettim :) Uysallar dizisinden sonra o diziyi unutturacak bir dizi izlemeliydim sherlock dizisini buldum 2.sezon 3.bölümdeyim mini dizi gibi 3.sezon dışında bütün sezonlar 3 bölümlük sadece 3. Sezon 4 bölümlük 4. Sezonla bitiyor mu bilmiyorum ama dizi güzel izlediğim kadarıyla çok beğendim :)
sherlock 4 sezon ve her biri evet 3 bölüm.çünkü çok yoğun oldukları için devamını çekemiyorlar.ama iyi dizidir.

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Sherlock bitti çok beğendim, benjamin button'ın tuhaf hikayesi gerçekten adı üstünde tuhaf bir hikayeydi hayatı tersten yaşamak hiçte güzel değilmiş :) kim derdi ki o çirkin kişiden Brad Pitt diye biri ortaya çıkacak :)

Kaptan philips gerçekte yaşanmış filmleri izlemeyi çok severim film genel olarak güzeldi ama üzüldüğüm bir film üzüldüğüm şey çocuk yaşta korsanlık yapmktan başka seçenekleri olmayan somalili gençler filmde sizi üzen sözler var aklımda kalan bir tanesi kaptanın ne iş yapıyorsunuz sorusuna balıkçıyız deyip sizin gibiler yüzünden balıklarımız alınır bize birşey kalmıyor demesi afrikanın sömürüldüğü elde avuçta ne varsa alınıp ve korsanlık yapmaya zorlanıp olası bir durumda yine ilk onların harcandığı gerçeği..

Adalet 1 ve 2 bazen adaletin adil bir şekilde uygulanmadığı zamanlarda kendi adaletini kendin uygulamak istersin filmlerde adama aferin dediğim zamanlar çok oldu :) 🤭

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Korku filmi olarak kepesese var sadece bikac ay daha o ancak sonra başlarım filmlere 😎😅

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Snowpiercer

Üçüncü sezonda bitti,yalana gerek yok 8 bölüm sıkıntıdan geberdim ama son iki bölüm beklemeye değerdi,güzel sezon finali oldu,meraklar fora.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar