Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

En Son Ne İzledin ?

müstahsen

FK Üyesi
Prison break adlı dizi 1 numaramdır..En az 3 defa izlemişimdir..

La case de papel..
Vas a vas
Ve son olarakta 'kırmızı ışık, yeşıl ışık' yani souidgame.. izledim..Dizi aliskanligim yok diyebilirim..Gönul dağını hic izlemedim..;)

Sinema filmi olarak..

Nefesini tut..
Allah yakındır..
Sessiz bir yer..
Parazit..

Dram, korku ve gerilim filmlerini daha cok tercih exerim..Yalniz Bergen geliyormuş önumuzdeki günlerde; arabesk takılabilirim..:)

Meva

Haber Editörü
Kendi Dünyasında
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Snowpiercer ile dexteri birlikte izliyorum snowpiercer son bölüme kadar bitti snowpierceri izlemenizi tavsiye ederim dexter devam ediyor onuda izleyin ne olmuş ki alt tarafı seri katil 😀 ayrıca bu aralar adından çok bahsedildiği için pera palasta gece yarısı adlı diziye başladım ama daha 1. Bölümde 25. Dakikasında bıraktım çok sıkıldım benlik değilmiş hiç beğenmedim ayrıca Hazal Kaya nın bu dizide izlediğim kadarıyla oyunculuğunu hiç beğenmedim yinede izlemek istiyorsanız size kalmış böylede güzel yorum yaparım 3 dizi birden 😀😀

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Snowpiercer ile dexteri birlikte izliyorum snowpiercer son bölüme kadar bitti snowpierceri izlemenizi tavsiye ederim dexter devam ediyor onuda izleyin ne olmuş ki alt tarafı seri katil 😀 ayrıca bu aralar adından çok bahsedildiği için pera palasta gece yarısı adlı diziye başladım ama daha 1. Bölümde 25. Dakikasında bıraktım çok sıkıldım benlik değilmiş hiç beğenmedim ayrıca Hazal Kaya nın bu dizide izlediğim kadarıyla oyunculuğunu hiç beğenmedim yinede izlemek istiyorsanız size kalmış böylede güzel yorum yaparım 3 dizi birden 😀😀
genç işte aynı anda üç dizi izleyip yorumlayabiliyor :p :p nazar değmesin :D bizler yaşlandık ben üç diziyi bir arada izlesem bırak yorum yapmayı mutfağı bulamam :D :D :D tebrikler :)

Snowpiercer ikinci sezonu bitirdim üçüncü sezonun tamamlanmasını bekliyorum sonra bir çırpıda izlerim bende.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️

Dün izlediğim ve benden neredeyse tam not alan akıcı dizi olmuş.
Dizi biraz fantastik ruhlu gibi fakat sıra dışı seyri var.
2. Sezonu beklenen dizi seyircisinden tam not almış.

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
Yıldızlar arası izledim ikinci izleyişimdi baya güzel bir film

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar