Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Özgün Konu El Değmemiş Sevdalara Uzanmak

ZARiP

FK Meteorolog
Aramızda bir sorun mu var dendiğinde asla anlatasım gelmiyor evet var ama biraz da kendiniz düşünüp bulun düzeltin istiyorum. Hem kırılan hem de hadi anlatayım da düzelelim diyen taraf olmak çok yormaya başladı.

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Canımı bir şey sıktığında sessizleşiyorum.
Söylediklerinin önemsenmediğini görmek insanı sessizleştiren bir durum.
Herkes konuşup, söyleyeceğini söyleyip gidiyor.
Kimsenin durup dinlemeye niyeti yok.
Şair diyor ki
Kimsenin vakti yok durup ince şeyler düşünmeye...

ZARiP

FK Meteorolog
Sizi bilemem ama ben kimseyi herhangi bir şeye ikna etmek zorunda bırakılmayan ilişkilere inanıyorum. Kimseye bir şeyi zorla gösteremezsin. Ne hatasını ne de seni üzen şeyi. Seni sevmeyen zaten anlamaya bile çalışmıyor. Sizi anlamaya çalışmayanı silin, psikolojiniz sağlam kalsın.

ZARiP

FK Meteorolog
Bir insan kızgın ya da kırgın olduğunda şefkat görmek ister. Karşısında telaşlanan, mahcup olan bir insan görmek, çaba görmek ister. Bunlar talep edilmez böyle şeyler zaten içten gelir. Bu gerçek aklıma gelince tüm cevaplarımı alıyorum ben.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Bir insan kızgın ya da kırgın olduğunda şefkat görmek ister. Karşısında telaşlanan, mahcup olan bir insan görmek, çaba görmek ister. Bunlar talep edilmez böyle şeyler zaten içten gelir. Bu gerçek aklıma gelince tüm cevaplarımı alıyorum ben.
şu yazılanın birde sahipleri olsa varya.. benim beklentim insanlardan bu zira ben öyleyim

Kimseye bir şeyi zorla gösteremezsin. Ne hatasını ne de seni üzen şeyi. Seni sevmeyen zaten anlamaya bile çalışmıyor
:)

ZARiP

FK Meteorolog
Hayatımın kimin nerede olması gerektiğini en iyi bildiğim dönemindeyim. Kafamın ve kararlarımın en net olduğu, kalbinden ve sevgisinden emin olduğum insanlarla beraber olduğum bir döneminde. Her şey en kötü haliyle bile çok güzel geliyor böyle olunca. Sıfır şüphe ve belirsizlik.

ZARiP

FK Meteorolog
Size bir şey diyeyim mi neyiniz gelirse gelsin, insanın kafasının attığı noktada silemeyeceği kimse yok. Bence karşınızdakinin sabrını nasılsa seviliyorum rahatlığıyla sınamayın.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar