Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Allah İnsanlarla Konuşurmu ?

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
senin hoşuna gidiyor bu tür sorular benim hiç hoşuma gitmiyor . kendimi bilinmeyen bir tarikat içinde hissediyorum burda
soru cevap verilmiş ona bile örnek verip açıklama yapıyorsunuz. din sizin işiniz değil . en hassas oldugum konu bunun fikirlere saygı duyulmasıyla alakası yok sen benim inandığım doğru veya yanlış şeyleri yorumluyorsunuz. ortamında bulunmak istemediğim şeyler bunlar . kardeşin olarak uyarıyorum bana bana cevap veriyorsun abi :D kusura bakma islami bir site değil burası öyle olsa islami paylaşımlara önem versem islami içeriklere girerdim kategori konusu soru cevap bu senin yorumlayacagın birşey yok burda
Neye yorum yapıp yapamayacağımı sana mı sorucam?
Hoşun gitmiyorsa okumazssın okadar basit.
İlgi alanım olup olmadığı benle alakalı senle alakalı değil.
Kendi işine bak sen.
Burası islami site olmaya bilir ama biz islami şahsiyetleriz. Bçne konuşacağımız sen değil biz kendimiz karar veririz. Hoşuna gitmeyen konularda yazmazsın okumazssın olur biter.
Beni uyarmak sana kalmadı :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar