Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Sağlık Adım adım iyiye

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Osmanlı, beş asır boyunca sadece iki öğün yemek yiyen bir medeniyet olarak sabah kahvaltısının doyurucu olmasına çok önem verirdi. Mantı, sabah kahvaltısında yenen yemekler arasındaydı; öyle ki Fatih Sultan Mehmet’in ayın 28 günü sabahları mantı yediğini tarihî kaynaklardan öğrenmekteyiz. Mantı dilimize “mantou” kelimesinden geçmiş olup aslında bir Çin yemeğidir ve Orta Asya’dan göç eden Türklerle birlikte Anadolu’ya gelmiştir. Bugün genelde haşlanarak pişirilen mantı XV. yüzyılda buharda pişirilerek servis edilirdi.

Screenshot_2024-04-21-22-45-14-096_com.twitter.android-edit.md.jpg

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi
Şahsı başımızın tacıdır fakat fatihte yese yavuzda yese kanunide yese hatta mantı değil bal yese en nihayetinde kabak tadı verir
(yinede yüksek şahsiyetli kişiler olduğundan çok özel nedeni olabilirmi düşüncesi son anda geliverdi)

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
📌📌📌Bu arada ekleyeyim çünkü belli ki hiç bilmeyenler ve fark etmemişler var: Bu sadece bu firmaya ait bir durum değil, hemen hemen bütün markalarda aynı durum var.
Daha önce farklı markalarda da paylaştım.

Screenshot_2024-04-22-16-31-20-759_com.instagram.android-edit.md.jpg

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
📌📌📌Bu arada ekleyeyim çünkü belli ki hiç bilmeyenler ve fark etmemişler var: Bu sadece bu firmaya ait bir durum değil, hemen hemen bütün markalarda aynı durum var.

Ve pet şişe içerikli bu ürüne 1199₺ veriyoruz.

Olmayabilir

Aktif Üye
FK Üyesi

Dr hanımefendinin tabiriyle üzerimize giydiğimiz pet şişelerin insanlara zarar verme oranı evrime girmeden önce taşıdığı içeriklerden çokta fazla olmasa gerek

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar