Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Yeni Yıl Kararları

Dolunay

FK Sorumlusu
MasterChef
Düşler ülkesinin deli kızı
Memleket
Dünyada bir yerdeyim
Rehberimi temizleyip az insan çok huzur kararımı tekrar gözden geçirmeliyim

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Ben akışına bıraktım. Gelecek gün ne getirirse ona göre davranırım :D

Yaren

Emektar Üye
Gölgesine Razı Bir Fesleğen
Burç
Yay
Memleket
Antalya
DisPVx
Diyet her zaman hayatımda,buna perhiz de diyebiliriz aslında,malum yaş ilerliyor,yediğimize içtiğimize dikkat etmek gerek.
Kafamda dolaşan,beni rahatsız eden,güçten düşüren bazı minik ayrıntılar var,bu sene hepsini kovacağım hayırlısıyla;meğer ne çok acı biriktirmişim içimde ahahaha :LOL:

Hatra

FK Yazar
FK Üyesi
Evet tombiğim, ama hangimiz değiliz ki? Mesela sen @Qasem Efendi, gece guruldayan miden yüzünden kalkıp sinsi sinsi buzdolabının hipnoz eden ışığına doğru gitmedin mi? Ağzıma bir iki şey atar giderim, deyip sincap gibi yanaklarını doldurmadın mı?”Ay bu son olsun.” diyerek baklavaları gömmedin mi hiç? “Ben bir porsiyonla doymam, benimki bir buçuk olsun.” deyip de üstüne günahlarının kefareti için soda içmedin mi? ?

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
Yeni yıla güzel hedefler koyarak başladım. Listemi şuraya bırakayım
İlk sıra tabiki birçoğumuzun listesinde olduğu gibi kilo vermek :gulucuk: Ciddi mana da artık vermem lazım nereye kadar bu tombiklik:gulucuk:
Yabancı dilimi geliştirmek istiyorum. Çünkü 4.sınıfta tez yazarken daha az işkence çekmek istiyorum:agla:
Şu ortalık sakinleşir virüs belasından az da olsa kurtulursak gezmek istiyorum. 1 yıldır cidden evden yoruldum. O yüzden bu dönem eğer imkanlar el verirse en az 2 farklı şehire gidip gezmek istiyorum.
2yıl önce aldığım gitarımı artık kullanmak istiyorum:gulucuk: Ne zaman kursa başlasam felaket oldu. Önce deprem sonra pandemi kurslarım yarım kaldı. Bu yıl güzel başladım ama. 4 gündür online eğitim ile öğrenme çabalarındayımhi;; İnşAllah bu sefer bir şey olmaz:gulucuk:
Geçen yıl öğrendiğim işaret dilini geliştirmek istiyorum. Hem ihtiyacı olanlar için hem mesleğimi yaparken daha rahat olabilmek için.
Ve her sene olduğu gibi bu sene de bol kitap okumak ve dizi izlemek istiyorum.
Son maddeyi yapacağımdan eminim ama inşAllah tüm maddeleri gerçekleştiririm:D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar