Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tartışma Yeni elektrik ve doğalgaz zammına nasıl bakıyorsunuz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Qasem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yanlis politikalarin her bir faturasi bize/halka yansiyor ve özel sektör için biz sadece müşteriyiz, her türlü yüklenmek serbest. 15 kuruşa aldığı elektriğin kilowatını bize 80 kuruştan satıyor ve ek olarak da; şirketinin özel giderlerinin tümü de bize yansıtılıyor. hükümet, pardon saray erkanı buna müdahale etmediği sürece ki bu da epey zor. poşetlere nasıl kuruş kuruş para ödüyorsak, bunu da öderiz. alışırız da. ama unutmayalım ki; bu tam bir vicdansızlıktır.

Seçen bizleriz bu sistem devam ettikçe ve seçim zamanı aynı partı iktidarda olursa yapacak bişey yok ben direkt köye yerleşir hayvancılık yaparım ??

Sonuç AKP gitmeli...
İçine ettiler, insanları nefes alamaz hale getirdiler. 1 çok yerde ödemeler düzgün yapılmıyor işler tamamen durma noktasına geldi. 1 sene sonrasını düşünemiyorum.
Yüzlerce köyü ormanı yıkıp baraj hes alanları yaptınız. Bunlar daha çok zama sebep olacaktıysa neden yaptınız ey zalimler

Peygamberliğini ilan etseler %15 %20 oy alırlar bu ülkede..!!!!
@EfuL!m tercihimiz yok zannediyordum ama benim farklı bi tercihim var artık.
İncelemek gerek. İsim vermek doğru olmaz.
@DeRiN adam gibi muhalefette var ama medya önüne çıkarmıyorlar fazla.
Tüm kanallar neredeyse satın alınmış :(

Asıl konumuz zam. Ona geleyim.
Bu milletin %40'ına müstehak.
Özelleştirmeyi destekleyenlerin konuşmaya pek hakkı yok. (Ben dahil)
Ama bu kadar vicdansız olacaklarını tahmin edemedik maalesef.
Hala destekleyenlere hala müstehak.
Aslında bir kişi vardı adam gibi adamdı onuda yediler bilerek rahmetli Muhsin yazıcıoğlu eğer başkan olsaydı herşey belkide daha güzel olucaktı üstadım.sadece kanallar değilki her yeri satın almış orduyu bile temizledi herkes bu adamdan yana neye göre yanında duruyorlar onuda anlamış değilim açıkcası ??

Bunlar daha iyi günlerimiz..
Asgari ücret ile geçinmeye çalışan çoğu insana zam üstüne zam..
Covidden sonra çok şey değişti çok...
Kim gelirse gelsin bu düzeni kurtaramayacak ve gelen kişiye de "başaramadı" diyeceğiz.. Çünkü kocaman bir cahil topluluğuyuz..

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri