Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Türkiye'de Bugün Covid-19 Vaka Sayısı 1141, Vefat Sayısı 32 Oldu

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Türkiye'de Bugün Covid-19 Vaka Sayısı 1141, Vefat Sayısı 32 Oldu

Türkiye'de son 24 saatte 1141 yeni vaka tanısı kondu, 32 kişi yaşamını yitirdi. 1092 kişi koronavirüsü yendi, böylece iyileşenlerin toplam sayısı 118 bin 694'e yükseldi.

Ekli dosyayı görüntüle 1522

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nu paylaştı.

Tabloya göre, son 24 saatte 24 bin 589 koronavirüs testi yapıldı. Bin 141 yeni vaka tespit edildi, 32 kişi yaşamını yitirdi. Bugün bin 92 kişi ise koronavirüsü atlatarak iyileşti.

Böylece Türkiye'de iyileşenlerin sayısı 118 bin 694'e yükseldi. Yoğun bakımdaki hasta sayısı azalarak 769'a geriledi. Toplam vaka sayısı ise 156 bin 827'ye yükseldi.

Sağlık Bakanı Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, iyileşen hasta sayısının 120 bine yaklaştığını ifade ederek, " Yeni vaka sayısında değişkenlik öngörülen düzeyde. Yoğun bakım desteğine ihtiyaç giderek azalıyor. Riskin daha da düşmesi, güçlü tedbirle mümkün" dedi.

eyzgw91wkaed831.jpg

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
bitmiycek bu salgın... yasak uygulamaları yanlış ve denetim yok .. 4 den sonra yasak olayı marketler için dedin . bugğn gelsinler baksınlar .. belediyenin sayfasınada yazdım .. milletin yasak taktığı yok yok yok denetim yok.. polis geliyo iki anans mahalle karıları ayy polis diye güle güle gidiyor araba gidince apartmandan geri çıkıyorlar.. ve herzamanki gibi ben kovuyorum bizim yan bahçe var kaldırım üstü yarım duvarlı ön tarafsa yüksek bizim ev değişik biraz.. kadınlara dedim ne konuşuyorsanız hepsi içeride oturdugunuz yeri kapattırıcamda daha öncesinde oraya çivi zift dökücem ozamanda oturun dedim .. bir gidiyorlar 3 saat sonra bir daha artık kocalarıyla papaz olucam . özel hayatları paso içeride dedim yani keyifleri bilir. şu bi bitsin duvar ördürcem oraya .. poliste gelmiyor aga çok saçma ya kavga etceksin kan akıcak malum aşiret gibiler yada susucan .. ben suarmıyım ? cıks.. he bu arada kendi şikayetimi anlatmış oldum. .

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
bitmiycek bu salgın... yasak uygulamaları yanlış ve denetim yok .. 4 den sonra yasak olayı marketler için dedin . bugğn gelsinler baksınlar .. belediyenin sayfasınada yazdım .. milletin yasak taktığı yok yok yok denetim yok.. polis geliyo iki anans mahalle karıları ayy polis diye güle güle gidiyor araba gidince apartmandan geri çıkıyorlar.. ve herzamanki gibi ben kovuyorum bizim yan bahçe var kaldırım üstü yarım duvarlı ön tarafsa yüksek bizim ev değişik biraz.. kadınlara dedim ne konuşuyorsanız hepsi içeride oturdugunuz yeri kapattırıcamda daha öncesinde oraya çivi zift dökücem ozamanda oturun dedim .. bir gidiyorlar 3 saat sonra bir daha artık kocalarıyla papaz olucam . özel hayatları paso içeride dedim yani keyifleri bilir. şu bi bitsin duvar ördürcem oraya .. poliste gelmiyor aga çok saçma ya kavga etceksin kan akıcak malum aşiret gibiler yada susucan .. ben suarmıyım ? cıks.. he bu arada kendi şikayetimi anlatmış oldum. .
@Charismax relax olll :glc:

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Bir şeyi doğru anlamak ve doğru yapmak için illaki bizden birilerinin ölmesi gerekmez... :(

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar