Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Çözüldü Tema Hakkında

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Arkadaşlar tema seçimleri arasında Mavili diye bir tema koydum bunu eTiKeT™ kardeşimiz kodlayıp free olarak sunmuş herkese..
temalar arasında yapısını begendim işlemeye karar verdim..
eğer tavsiyeleriniz olursa seçim yapıp deneyin .. sonra bir kaç güne buraya fikirlerinizi yazın..
Oval tasarım üzerine yapılmış. kare boyut istenirse yapabiliriz..

En alt footter alanını tam anlamıyla düzenleyemem kodlamasını yapan arkadaşın emeğini silemem Lakin tasarımsal bir düzenleme yapabilirim..
bundan önceki temaların kod açıkları olduğu için kaldırmak zorunda kaldım ve işlenmesi kısıtlı .. yeniden tema yazsak daha iyidi açıkcası..
Bu mavili isimli temayı derleyeceğim.. yaparkende fikirlerinizi belirtirsiniz..
ne gibi fikir olabilir bu mesela..
dersinki avatalar codder 2020 temasındaki gibi avatarlar olsun ama dikine değilde kare dersin
veya dersinki avatarlar iyi kalsın posbit düzenle dersin falan v.s
oval tasarımını değiştirsem bile belki tam boy içeri almamda kare mini 120x120 yaparsak bir değişiklik olmuş olabilir. veyada 96x96
şahsen kendi adıma konuşayım ben ps shop türü transparan avatarlar sevmiyorum . belki sevmeyipte mecbur kullananlar varsa diye bu tema düşünceside çıktı benden..
ovalde ( yuvarlak )kalabilir karede yapabilirim.. bunu kişisel olarak yapmıycam. burdaki fikirler doğrultusunda hareket edip ortak akıllı birşeyler çıkarıcam..
şuan kullanımda açık seçerseniz takılırsınız zamanla fikirlerinizi yazarsınız..

zaten codder 2020 isimli tema modifiye edilmiş özelleştirilmiş temamız
Oval tasarımlı sade tema ise kurulumun ilk oynanmamış haldeki teması mordernin
Default ise zatem bilindik üzere olmazsa olmazımız
Mavili isimli Temada defaultta alternatif.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Her şeyi elimden alın ama avatarıma dokunmayın:(
hangisi için dedin belirt onu . sonra toplu okuyup not alıcam burayı ben çabuk uygularım bekletmem ama burda fikirleri bekleticem.. sadece mavi isimli tema için buraradaki istekler özelleştirme onu diyim.. mevcut temaya dokunulmuycak onun herşeyi tamam.

asminya

FK Üyesi
Coder temayı sevdim ben, hiç dokunulmasın isterim ama varolan haline yeni değişiklikler sunulursa da hayır demem. Tabi kendi adıma. Diger temalara da tek tek geçip baktım ama bu temayı daha çok sevdim doğrusu. Elinize sağlık.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Coder temayı sevdim ben, hiç dokunulmasın isterim ama varolan haline yeni değişiklikler sunulursa da hayır demem. Tabi kendi adıma. Diger temalara da tek tek geçip baktım ama bu temayı daha çok sevdim doğrusu. Elinize sağlık.
coder tema devamlı güncellenecek olan tema'dır.. eksiltilmeden üzerine katılarak gidilecek ona.. o tema varsayılan temamızdır onda değişiklik yok eklemeler olur ancak.. günceli takip ediyoruz.
burdaki görüşler digerleri için.
zaten coder tema piyasanın ilkidir. araştırabilirsiniz bu modellerini :)

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
hangisi için dedin belirt onu . sonra toplu okuyup not alıcam burayı ben çabuk uygularım bekletmem ama burda fikirleri bekleticem.. sadece mavi isimli tema için buraradaki istekler özelleştirme onu diyim.. mevcut temaya dokunulmuycak onun herşeyi tamam.

Su an ki temadan bahsediyorum diğer mavi temada avatar boyutu ya kare ya ovaloluyor o da pc çalışmaları hoş durmuyor tabiki bu tamamen benim fikrim :)

asminya

FK Üyesi
coder tema devamlı güncellenecek olan tema'dır.. eksiltilmeden üzerine katılarak gidilecek ona.. o tema varsayılan temamızdır onda değişiklik yok eklemeler olur ancak.. günceli takip ediyoruz.
burdaki görüşler digerleri için.
zaten coder tema piyasanın ilkidir. araştırabilirsiniz bu modellerini :)

Anliyorum, ama arastirsam da anlamayacagim için ie::
Şimdilik siz ne sunarsaniz kafi derecede memnun olacagim malum.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Su an ki temadan bahsediyorum diğer mavi temada avatar boyutu ya kare ya ovaloluyor o da pc çalışmaları hoş durmuyor tabiki bu tamamen benim fikrim :)
buda oval di :) o yüzden diyorum hep benzeri yok bunun tamam siz yazın ne istiyosanız en kısa sürede en hızlı biçimde kayıtsız kalmıycam

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Avatar boyutum hangi tema olursa olsun bozulmasın:)
Gerisi sana güveniyorum ihtiyar şuana kadar yaptığın her şey muazzam :D

asminya

FK Üyesi
Şimdi bu verdiğim link içinden geleni söyle konusundan.
Konuya girdim, biseyler yazacakken babamın bir sorusuna cevap verip ekrana geri döndüğümde, ben hangi konudaydim diye direkt yukarıdaki satıra baktım ve başlığı konular olarak gördüm. O satırda içindengelenisöyle konusunda olduğumu belirten bir imare olamaz mı acaba? Anlatabildim mi bilmiyorum, anlatamadıysa bi daha denerim.

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
şöyle anladım konuda birşey yazıyordunuz.. dikkatinizi başka yere verdiniz tekrar dönüğünüzde unuttunuz hangi konuda oldugunuzu .. bunu anlamam için bir işaret veya belirten birşey yokmu diye sordunuz... doğru anladım umarım.

bu yazdığımız editörün sol altında sekme olarak hangi katagorinin içinde oldugunuzu görürsünüz..
konu başlıgınıda konudan.. ama galiba siz dikaktiniz dağılmış olacakki geri yapmış olabilirmisiniz :) tekrar konulara dönme ihtimali olmuş sanki :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar