Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Tarikat ile Cemaat atışması

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
ahmet ünlüyü biliyorum 2 sefer bire bir görüşmüşlüğüm var nurrullah hocayı tanımam ama 12 sefere yakın onunlada görüştüm .. ahmet ünlü medyatik birisi .. ama nurullah hoca genelde dua için mevlüt için şehitler için parasız çok gezer :D geçen sene yemek vermişti halka
ahmet hakanı geç onun moderatörlük sevdasına yorumu.
türkiyeye yakışmıyor

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
Fatih nurullah ne zaman demiş la elimi öpen cennete girer diye :haha:

Qasem

FK Üye
🌿🌼
Web sitesi
forumkalemi.com
Burç
Akrep
İsim
Murat
lIr3ry
Uslubunuzda ilminizde yerin dibine batsın. İslam alemi sizin gibi insanlardan kurtulmadıkça hayata gerçekçi bakmayı öğrenemeyecek. Darul hikme alimlerin bakıyorum birde bunlara bakıyorum. Alim demeye bin şahit lazım..

Afgani, Abduh, Şeriati, Mutahari ve ıslah ekolünün diğer öncüleri boşuna bunlardan kurtulmadıkça islam Birliği hayal demiyor. Urvetul vuskaya bakıyorum birde bunlara, kendi çıkarları için ümmetin köküne kibrit çakacak adamlar...

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
çarpıtıyorsunuz yani bu videoda bak adam ne diyor millet ne anlıyor :D adam elimi öpüyor diyor neden diyorum elini öpen cennete gider dedi diyor sevildiğinin nişanesi olarak sevinip ağlıyor :D yani kusura bakmasınlarda adamın demediği birşeyide dedi demek ahmet hakanın programına yakışırdı zaten.

EfuL!m

FK Admine
𝓗𝓾̈𝔃𝓾̈𝓷 𝓟𝓻𝓮𝓷𝓼𝓮𝓼𝓲™️
Evet öyle diyor fakat bundan da rahatsızlık duymuyor ..
Siz hiç iki Cihan güneşi peygamberimizden böyle bir nişaneyi kaynaklarda rastladınız mi ?
Ağlaması doğru olduğunu göstermez yakın bir tarihe kadar hain fetönün de salya sümük ağladığını hatırlatayım ..

Charismax

FK Üyesi
Ne demek Hiç mi yok ?
Web sitesi
forummeskeni.com
Burç
Balık
Hobim
Rap-Hiphop
İsim
Fatih
Meslek
Özel
DisPVx
Takım
O8yPI5
ablam adam adamımı vursun öyle dedi diye :D adam bizi sevenler böyle böyle diyor diye ağlıyor bu adam hakkında ön yargıları medyadan dinlemeyin bizzat sohbet videolarından dinleyin.. adam sahalarda çünkü medyadan ordan burdan çıkmıyor adamın verdiği yaptıgı hayırlar kendiliğinden plansız olan şeyler :D yani ben tutmuyorumda gömmüyorumda :D bizi adamın kişiliği davranışı ilgilendirmez allah için napmış ne yapıyor o ilgilendirir :D bütün hocalar için bu geçerli .. cübbeli mesela sahtekarın önde gideni :D para delisi ama anlattıkları olsun fetvaları olsun iş görür bir fetva yayınlandı diye herkesin ona uyması şart degil akıl var mantık var yani :D
ona kaldıysa malın biride taa arabistandan karının etinin yenmesi helal demişti 4-5 sene önce :haha:

bu aynı şeye benziyor filmi izlemedim ama çok saçma gereksiz bir film demek gibi .. filmi izlemediysen nasıl yorumluyorsun saçma oldugunu nerden biliyorsun dimi ama

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar