Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Dizi Analiz Suits

Zoe

FK Oyuncu
💬
Burç
Boğa
lIr3ry
Evvet ben geldim...
İzlemeden önce fazlaca ertelediğim ardından kore uyarlamasını görünce hadi ama izle artık dediğim bir dizi..
ve bir parantez açayım orjinalinden şaşmayın :D
Bu sefer spohi vermeden geniş kapsamlı yazmayı deneyeceğim :)

Şimdi ufaktan dizinin konusuna giriş yapalım;

Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine rağmen, türden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi.
Hukuk fakültesinden atılan, çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan Mike Ross'un yolu, Harvard mezunu Harvey Specter ile kesişir. Specter NewYork'un bir numaralı avukatlarından biridir ve Mike'ın yeteneklerinden oldukça etkilenmiştir. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek beraber çalışmaya başlarlar.

Dizinin başından beri ne zaman patlak verecek diye beklediğimiz Miken sahtekarlık olayının en umulmadık zamanda orataya çıkışı benim için favorilerimdendir.
Dizinin başlangıcı devamı sürükleyici.
Başta sizi hukuk terimlerileriyle boğsada devamında kendinize bu diziyi neden daha önce izlemedim dedirttiritor.
Harvey sırf ego mu yoksa özgüven mi derken aslında onunda insan olduğunu gördüğümüz anlar oluyor.
Öyle kompleks yapıya sahip bir dizi değil..
İlk 2 sezonu soluksuz izlerken 3 ve 4 sezonda tam tadında derken 5. sezonun muhteşemliği diyorum.

İzlemediyseniz listeye alın :)

Eğer izlediyseniz siz ne düşünüyorsunuz?

DeRiN

FK Üyesi
Burç
Koç
Yarıda kalmıştı devam edeyim ben bak gaza geldim Şimdi :D
Ama nerde kaldığımıda hatırlamıyorum lm;;
Dizi akıcı bölümler hızlı ilerliyor :)
Nasil bitirmem yaa Ö))).

ZiLaN

FK Üyesi
🌼🌼🌼
Burç
Başak
İsim
Meçhul
Meslek
Serbest
Memleket
siz Mars bilin(.
lIr3ry
@NoktA, listeye alıpta bugün başlarım dediğim ama hep ertelediğim bir dizi elimdekileri bitirip bakmaya niyetlenebilirim?

lacivert

FK Onursal Üye
Burç
Kova
JkcUDD
Bir an Kore versiyonu olan diye daldım ama o değilmiş :gulucuk: Olsundu yine de listemde olan bir diziydi. Sezon sayısından dolayı izlemeyi sürekli ertelediğim bir dizi kendisi. Ama elbet bir gün izleyeceğim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar