Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Düşünce Platformumuza Hoşgeldiniz!

Düşünce Platformumuz bilgi ve düşüncenin en özgür adresidir!
Güne, gündeme ve yarınlara dair söyleyeceğim var diyenlerin, günlük koşuşturmaca içerisinde zihin jimnastiği yapmak isteyenlerin özgürlük meşalesi ~ FORUM KALEMİ ~

Arşiv Şu an ne yapıyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
Nihayet Snowpiercer'ın ikinci sezonun tümü yayınlandı,onu indiriyorum yarın öbür gün başlarım.
Ben onun filmini izledim dizisini izlemeye cesaret edemedim rk))) ama güzel diyorsanız başlayayım :)

Aybüke

Yeni Üye
Yanımdaki hastalara bakıp onlara bol bol limonlu ballı ıhlamur içirip iyileşmelerini dört gözle bekliyorum Aa)))Aa)))

Mumbardolması

FK Üyesi
FK Üyesi
Forum yoklaması alıyorum. Gelmeyenlere elektro şok cezası vereceğim. @Mumbardolması nın devamsızlığı baya artmış ilk sıraya onu yazalım :lst:

Ben sizin yerinizde olsam , oncelikle beni ağaca bağlayıp güzelce bı ıslatır sonrasinda ise essek hosaftan anlayana kadar hortumla doverdim , ama ceryantrik vermekte ilginç olabilir xd.

Merhabalar.

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Ben onun filmini izledim dizisini izlemeye cesaret edemedim rk))) ama güzel diyorsanız başlayayım :)

nihayet dizisini izlemeden önce filmini izleyen birini buldum.dizi filme göre biraz daha farklı ( karakterler ) ilk sezonu izledim güzeldi,ikinci sezon da yayınlandı.tavsiye ederim.

AsyA

Forum Kalemi
Öylesine...
Ben sizin yerinizde olsam , oncelikle beni ağaca bağlayıp güzelce bı ıslatır sonrasinda ise essek hosaftan anlayana kadar hortumla doverdim , ama ceryantrik vermekte ilginç olabilir xd.

Merhabalar.

Forumdan o söylediğini yapamıyoruz. Yonetime kac kere soyledim n111 bundan yapın, forumu ihmal edenler için dedim. Şimdilik şokla idare edecegiz :D
Hoşgeldin Mumbardolması. Tehdit etmesek goremeyecegiz :D Nasılsın :)

Meva

Haber Editörü
🦋Kendi Dünyasında🦋
Burç
Akrep
Memleket
Siirt
lIr3ry
nihayet dizisini izlemeden önce filmini izleyen birini buldum.dizi filme göre biraz daha farklı ( karakterler ) ilk sezonu izledim güzeldi,ikinci sezon da yayınlandı.tavsiye ederim.
Doğru birşey yapmışım sanırım bu konuda kendimi ödüllendireyim ? bunu demek çok ağrıma gidiyor ama İnternet sıkıntım var ?eve gideyim başlarım bu diziye yarım bıraktığım bürsürü dizi var

interceptor

FK Onursal Üye
Burç
Boğa
JkcUDD
Doğru birşey yapmışım sanırım bu konuda kendimi ödüllendireyim ? bunu demek çok ağrıma gidiyor ama İnternet sıkıntım var ?eve gideyim başlarım bu diziye yarım bıraktığım bürsürü dizi var
ben dizi sevmiyore film seviyore : ) dizi uzun ve sıkıcı oluyor.ama arada tarzımı yakalarsam izliyorum işte.

BaRoN

BaRoN
Burç
Koç
Meslek
kimya
Memleket
Amasya🍎
O8yPI5
Sigara içiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar