Foruma hoşgeldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Konu Sözler Meclisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Qasem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Birine seni seviyorum demekten de, seni özledim demekten de hayatım boyunca hiç gocunmadım. dışarısı sevmeyi ve özlemeyi söylemenin zayıflık olduğunu düşünen ama geceleri özlem duygusundan uykusu kaçan insanlarla dolu. asıl duygularını saklamak en büyük zayıflık

"Olaylara hak ettiklerinden fazla ehemmiyet verme, büyütme ve kendi değerini insanların gözünde arama."

İbn Kayyım El Cevziyye

“Bebek odasını abartmayın, bu onların umrunda değil. Çocuk doğum günlerini şova çevirmeyin, sonra alışırlar. Çocuklarınız için yapacağınız en güzel yatırım mutlu bir yuva içerisinde merhamet ve ahlaki değerleri zengin ebeveynlerle yetişmektir.”

“Bebek odasını abartmayın, bu onların umrunda değil. Çocuk doğum günlerini şova çevirmeyin, sonra alışırlar. Çocuklarınız için yapacağınız en güzel yatırım mutlu bir yuva içerisinde merhamet ve ahlaki değerleri zengin ebeveynlerle yetişmektir.”
Güzel bir nokta Varolasın değerli Üstadım..
Ben afaroz yemiştim zamanında kaldı ki takmamıştım kimseyi en büyük cehalet noktalarından birisi..

Okuduğunuz bölüm, yaptığınız iş ne olursa olsun, mayanızda güzel ahlak yoksa, edepten nasip alamamışsanız, olduğunuz konumun hiçbir önemi yok…İnsanlar sizi ahlakınıza huyunuza göre iyi ya da kötü olarak anarlar..

Sabahattin Ali'yi evinde ziyaret eden talebesi, çıkarken okumak için bir kitap istemiş.
"Tanınmış bir yazar olsun hocam." demiş.
Sabahattin Ali'nin cevabını çok sevdim:
"Tanınmış yazar arama, insan kitap okuya okuya yazar tanır."

Bir kişinin ilkeleri yoksa ondan her şey beklenir, değerleri yoksa ondan hiçbir şey beklenmez.

Sizin fikirlerinize değer göstermeyip kat’i yargılayanların gözünüzdeki değerini masaya yatırmanız,hayatınıza kalite katabilir.

Evlilik, gerçek bir yol arkadaşlığı ilişkisine dönüşemediğinde; insanların kendi olmasını engelleyen, benliklerini kısıtlayan, kendilerini sahte bir güven duygusu içinde avuttukları, günün sonunda herkesin yalnız hissettiği bir tür çocuk büyütme projesine dönüşür.

Tunç Tataker

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz

• Geniş / Dar görünüm

Temanızı geniş yada dar olarak kullanmak için kullanabileceğiniz bir yapıyı kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Izgara görünümlü forum listesi

Forum listesindeki düzeni ızgara yada sıradan listeleme tarzındaki yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Resimli ızgara modu

Izgara forum listesinde resimleri açıp/kapatabileceğiniz yapının kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Kenar çubuğunu kapat

Kenar çubuğunu kapatarak forumdaki kalabalık görünümde kurtulabilirsiniz.

Sabit kenar çubuğu

Kenar çubuğunu sabitleyerek daha kullanışlı ve erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Köşe kıvrımlarını kapat

Blokların köşelerinde bulunan kıvrımları kapatıp/açarak zevkinize göre kullanabilirsiniz.

• Zevkini yansıtan renk kombinasyonunu seç
    Arkaplan resimleri
    Renk geçişli arkaplanlar
Geri